Mieszania Na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk Matarnia ul. mjr. Mieczysława Słabego.

Cena: 299000zł
Numer oferty:
32100831
Adres:
Gdańsk, Gdańsk mjr. Mieczysława Słabego
Powierzchnia
49.00 m2
Stan:
do odświeżenia
Pokoje
3
Rok budowy
1970
Piętro
0
Kondygnacje
4
OPIS OFERTY

SZUKASZ MIESZKANIA DO WŁASNEJ ARANŻACJI? NA OSIEDLU KTÓRE ZACZYNA SIĘ ROZWIJAĆ? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!
LOKALIZACJA: Mieszkanie mieści się w Gdańsku na Matarni. Obszarem osiedla prowadzi turystyczny szlak Wzgórz Szymbarskich. W pobliżu nieruchomości znajduje się pełna infrastruktura handlowo – usługowa, przedszkole, przychodnia, szkoła, park, oraz piękny las idealny na spacery. W okolicy Centrum Handlowe Matarnia (IKEA, OBI, ROSSMANN, EMPIK ITP.) Położenie nieruchomości zapewnia świetny dostęp do komunikacji, jednocześnie gwarantując ciszę i spokój. Bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych zachęca do wypoczynku na świeżym powietrzu. Na południowo-wschodnim krańcu osiedla znajduje się wzniesienie zwane Górą Matemblewską, o wysokości 160 m n.p.m.
Jest to idealna oferta dla singla, pary czy też potencjalnych inwestorów.
MIESZKANIE: na parterze 3 pokojowe, z możliwością przerobienia na 2 pokoje. Łączna powierzchnia nieruchomości to (49 mkw). Mieszkanie wymaga remontu, jedynie łazienka,oraz jeden pokój były ostatnio remontowane i nie wymagają nakładu finansowego. Wszystkie okna drewniane poza salonem w którym są PCV. Pomieszczenia bardzo ustawne, mieszkanie ciepłe, spokojne sąsiedztwo. Do lokalu przynależy pomieszczenie piwniczne, oraz suszarnia/wózkarnia.
BLOK: Z 1970 roku, na wiosnę tego roku będzie remontowany cały budynek. Klatka schodowa zabezpieczona domofonem. Pod blokiem mnóstwo miejsc parkingowych ogólnodostępnych. Pod blokiem został postawiony nowy plac zabaw. Pod budynkiem jest również dostępny ogródek

NIE ZWLEKAJ! ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Krystian Kulesza.

+48730660545
k.kulesza@ratajczaknieruchomosci.pl
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.