Domy Na sprzedaż

Dom (Wolnostojący) Kąpino.

Cena: 355000zł
Numer oferty:
32123220
Adres:
Kąpino, Kąpino
Powierzchnia
100.50 m2
Stan:
deweloperski
Pokoje
4
Rok budowy
2019
Piętro
1
Kondygnacje
2
Oferta dostępna od:
2019-10-01
OPIS OFERTY

Oferujemy Państwu wolnostojący dom na urokliwym osiedlu Wierzbowy Zakątek w Kąpinie.

\n

Lokalizacja jest jednym z atutów tej nieruchomości. Kąpino, jest to spokojna i cicha okolica, w otoczeniu terenów zielonych oraz luźnej zabudowy jednorodzinnej, która mieści się w samym środku Puszczy Darżlubskiej. W sąsiedztwie znajdziemy sklep spożywczy, tereny rekreacyjne (boisko do gry w piłkę nożną/siatkową, plac zabaw, zewnętrzna siłownia), przystanek autobusowy oraz planowana jest budowa szkoły dla klas 1-3. Doskonała lokalizacja nie tylko pod względem dojazdu do Wejherowa czy Trójmiasta, ale również na wypraw nad morze, czy też okoliczne jeziora i lasy, a jednocześnie możemy cieszyć się z mieszkania w domu oraz delektować kawą we własnym ogrodzie.

Dom mieści się na działce o powierzchni 240m2 oraz posiada własny ogród i dodatkowe miejsce postojowe przed domem.
Nieruchomość:
– powierzchnia lokalu 100,50m2
– parter: garaż, salon z kuchnia, toaleta, wiatrołap
– piętro: trzy ustawne pokoje, łazienka oraz pralnia, która może zostać przearanżowana na garderobę z osobnym wyjściem do łazienki.

Budynek wykonywany w wysokim standardzie deweloperskim, z dobrej jakości materiałów budowlanych co zapewni komfort i bezpieczeństwo oraz niskie koszty mieszkania na wiele lat. Wykończenie: stan deweloperski. Dach wysoki dwuspadowy, ściany szczytowe poddasza kryte blachą na rąbek stojący w układzie pionowym (nawiązanie do tradycyjnego kaszubskiego deskowania jedynie w górnej części budynku). Ściany elewacyjne parteru będą otynkowane w kolorze białym, od strony wewnętrznej ściany murowane zostaną otynkowane, pokryte gładzią szpachlową a następnie pomalowane, okna trzyszybowe.
W budynku projektowana jest wewnętrzna instalacja C.O. i C.W.U. Budynek będzie ogrzewany za pomocą grzejników ściennych zasilanych z pieca gazowego dwufunkcyjnego z zamkniętą komorą spalania, służącego również do grzania wody do celów użytkowych.
Układy funkcjonalne poszczególnych domów załączono w galerii.

Planowy termin ukończenia inwestycji to IV kwartał 2019 roku.

Oferta przez nas przedstawiona jest sprawdzona pod względem formalno-prawnym i dodatkowo jej bezpieczeństwo wspiera aktualna polisa OC.

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Radosław Zawadzki.

+48505668840
r.zawadzki@ratajczaknieruchomosci.pl
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.