Komercyjne Na sprzedaż

Lokal użytkowy Banino ul. Lipowa.

Cena: 6200zł
Numer oferty:
32123286
Adres:
Banino, Banino Lipowa
Powierzchnia
150.00 m2
Stan:
bardzo dobry
Pokoje
5
Piętro
0
OPIS OFERTY

Działka o powierzchni 1500 m2 wraz z 150 m2 nieruchomością,

Lokalizacja
Położenie. Banino, ul. Lipowa, niedaleko ul. Lotniczej – głównej drogi przejazdowej z Gdańska/Lotniska/Obwodnicy w kierunku Kaszub.
Oferta jest wyjątkowa z uwagi na doskonałą lokalizację w Baninie. Posiada duży potencjał związany z przepływem pojazdów. Bliskość drogi przejazdowej, a jednocześnie umiejscowienie w centrum Banina, daje niesamowicie wielkie możliwości.

Nieruchomość
Działka w kształcie trapezu na której można w wygodny sposób składować towar lub przeznaczyć na parking. Widoczne na zdjęciach płyty i inne rzeczy będą usunięte do czasu rozpoczęcia najmu.
Budynek składa się ze 115m2 hali z osobną bramą wjazdową, pomieszkanie biurowego, toalety, pomieszczenia socjalnego i kotłowni.
Budynek nie wyremontowany z zewnątrz ze względu na obecnego najemcę. Do czasu rozpoczęcia najmu właściciel, w ramach współpracy, wyremontuje dach i elewację na własny koszt wg wytycznych i potrzeb nowego najemcy. Dotyczy się to również kotłowni. Ściany wewnątrz hali mogę również być wyremontowane, ale w tym przypadku kwestia kosztów wymaga indywidualnego ustalenia.
Posesja zabezpieczona w energię elektryczna, sieć wodociągową.

Wymienione atuty pozwalają na rozpoczęcie procesu inwestycyjnego, projektowania i budowy siedziby firmy, magazynu lub czego tylko Państwo potrzebują do błyskawicznego rozwoju swojej działalność.

Oferta przedstawiona dla Państwa przez nas jest sprawdzona pod względem formalno-prawnym i dodatkowo jej bezpieczeństwo wspiera aktualna polisa OC.

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Radosław Zawadzki.

+48730660537
r.zawadzki@ratajczaknieruchomosci.pl
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.