Domy Na sprzedaż

Dom (Bliźniak) Gdańsk Morena ul. Szczodra.

Cena: 2950000zł
Numer oferty:
32128869
Adres:
Gdańsk Morena, Gdańsk Szczodra
Powierzchnia
320.00 m2
Stan:
bardzo dobry
Pokoje
7
Kondygnacje
2
Oferta dostępna od:
2020-03-09
OPIS OFERTY

Zadzwoń i umów się na prezentację.
Nie czekaj wyprzedź innych i skorzystaj z wirtualnego spaceru!
https://vt.plushglobalmedia.com/tour/TT16G4JGX3

LOKALIZACJA:
nieruchomość mieści się na Gdańskiej Morenie. Dom ulokowany na końcu ulicy w urokliwym Osiedlu domów Premium. Osiedle zlokalizowane wśród licznych terenów zielonych, rekreacyjnych, a zarazem kilka minut od Centrum Gdańska i wszelkich udogodnień. Na wyciągnięciu ręki mamy liczne sklepy oraz usługi. 

BUDYNEK:
nieruchomość składa się z siedmiu pokoi, dwóch łazienek, toalety, kuchni wraz z jadalnia oraz dwóch garderób. Dom wybudowany w 2002 roku, w 2018 roku przeszedł remont elewacji oraz ocieplenia dachu. Dolna cześć domu składa się z salonu wraz z kominkiem i wyjściem na taras z strony południowej, kuchni wraz z jadalnią i spiżarką, pokoju gościnnego z indywidualną łazienką, toalety oraz pomieszczenia wykorzystywanego jako gabinet, jednak ze spokojem może pełnić funkcję pokoju mieszkalnego. Górna cześć domu składa się z głównej sypialni w której znajduję się również olbrzymia garderoba oraz przejście do łazienki. Z dwóch sypialni dla dzieci, garderoby znajdującej się na korytarzu, oraz pomieszczenia wykorzystywanego na pokój gier i zabaw. W łazience znajdującej się na piętrze znajduje się piękny witraż w ramie okiennej wprowadzający nam światło o różnej gamie kolorów do łazienki wyłożonej kamieniem. W łazience znalazło się miejsce również dla sauny suchej, w której spokojnie zmieszczą się trzy osoby.
Parkiet wykorzystany w pomieszczeniach jest dębowy, był raz cyklinowany i lakierowany. 
W bryle budynku znajdują się dwa garaże. 
Działka jest z licznymi nasadzeniami, od strony ulicy otrzymujemy dzięki temu pełną prywatność. Na działce znajduję się również mały skalniak z wodospadem. Sam trawnik jest podlewany systemem automatycznych zraszaczy. 
W domu zainstalowany został alarm dwustrefowy oraz kontaktrony. 
W domu pozostaję całe wyposażenie, bądź według potrzeb dom może zostać pusty.
Dom ogrzewany piecem gazowym, nie dachu nieruchomości zastosowane zostały panele słoneczne do ogrzewania wody.   

Podsumowanie Ofert:
Dom o powierzchni 420 m2, zlokalizowany Gdańsk Morena, 80-283

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Jacek Ratajczak.

+48730660541
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.