Mieszania Na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Hokejowa.

Cena: 259000zł
Numer oferty:
32164928
Adres:
Gdańsk Łostowice, Gdańsk Hokejowa
Powierzchnia
25.00 m2
Stan:
bardzo dobry
Pokoje
1
Rok budowy
2019
Piętro
3
Kondygnacje
5
Oferta dostępna od:
2019-08-12
OPIS OFERTY

LOKALIZACJA:
Osiedle Hokejowa usytuowane jest przy ulicy Hokejowej, w nowoczesnej części dzielnicy Gdańsk-Łostowice, w jednym z najbardziej atrakcyjnych, widokowych miejsc miasta. Jest to doskonała lokalizacja dla osób ceniących spokój i ciszę, a jednocześnie potrzebujących dogodnej i szybkiej komunikacji z centrum miasta (15 minut drogi od Centrum Gdańska).W pobliżu nieruchomości znajduje się żłobek, przedszkole,place zabaw.

BUDYNEK:
Budynek wybudowany w 2019 roku, wyposażony jest w nowoczesne cichobieżne windy firmy Schindler, łączące poszczególne kondygnacje z halą garażową. W najbliższym otoczeniu Osiedla Hokejowa, z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców, zaplanowane zostały również urokliwe alejki spacerowe, wewnętrzne patio.

MIESZKANIE:
Nieruchomość składa się przestronnego salonu z aneksem kuchennym (19 m2), łazienki (5 m2) oraz przedpokoju (5 m2). Nieruchomość jest w stanie idealnym, gotowa do zamieszkania.
MIEJSCE NAZIEMNE ORAZ PIWNICA W CENIE !

Mieszkanie objęte gwarancją oraz rękojmią dewelopera – zostań jego pierwszym użytkownikiem bądź właścicielem doskonałej inwestycji !

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Wioleta Popławska.

+48730660563
w.poplawska@ratajczaknieruchomosci.pl
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.