Mieszania Na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Grudziądzka.

Cena: 950000zł
Numer oferty:
32169423
Adres:
Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk Grudziądzka
Powierzchnia
75.84 m2
Stan:
bardzo dobry
Pokoje
3
Rok budowy
2019
Piętro
12
Kondygnacje
12
Oferta dostępna od:
2020-01-03
OPIS OFERTY

Bardzo atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie z halą garażową i komórką lokatorską w nowo powstałej inwestycji ZAJEZDNIA WRZESZCZ.

LOKALIZACJA :

Zajezdni Wrzeszcz przy Alei Gen. Hallera oraz nieopodal Drogi Zielonej gwarantuje doskonałe połączenie komunikacyjne z całym Trójmiastem. Ponadto, dzięki otwarciu Tunelu pod Martwą Wisłą, inwestycja posiada znakomite połączenie z Drogą Krajową 91 oraz dalej z Obwodnicą Trójmiasta.

NIERUCHOMOŚĆ :

Położona jest w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic miasta (przy inwestycji znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy), doskonały dojazd samochodem do Śródmieścia, centrum biznesowego oraz morza. Położenie stanowi atut dla osób ceniących spokój oraz bliskość plaży, a także łatwy dojazd do różnych części miasta. Wokół inwestycji znajdują się tereny zielone, ścieżki spacerowe i rowerowe, kilka minut do plaży w Brzeźnie.

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe kompletnie wyposażone, niezamieszkałe (nieużywane) wraz z kompletnym nowym umeblowaniem, usytuowane na 12. piętrze w budynku dwunastopiętrowym, gdzie widok rozpościera się na panoramę miasta. Ekspozycja mieszkania południowa.

MIESZKANIE :

Lokal o powierzchni 75,84m2 składa się z:

– salonu z wyjściem na oszkloną loggię,
– dwóch sypialni,
– kuchni,
– łazienki,
– przedpokoju,
– toalety.

Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie i materiałami o wysokiej jakości.

Zajezdnia Wrzeszcz to monitorowane osiedle z całodobową recepcją oraz bezpłatną siłownią dla mieszkańców. Na terenie inwestycji powstają sklepy, restauracje oraz punkty usługowe. Nowoczesne wykończenie przestrzeni wspólnych oraz industrialny charakter miejsca wpływają na wysoko oceniany wizerunek tego miejsca.

Do ceny mieszkania trzeba doliczyć 39000 zł za miejsce postojowe i komórkę lokatorska.

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.