Działki Na sprzedaż

Działka (Usługowa) Gdańsk Szadółki.

Cena: 1815000zł
Numer oferty:
32197979
Adres:
Gdańsk, Gdańsk
Powierzchnia
7259.13 m2
Stan:
do adaptacji
OPIS OFERTY

Działka o powierzchni 7 259 m2 położona niedaleko obwodnicy przy ul. Lubowidzkiej, na drodze do Otomina.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo usługowo-produkcyjne, handlu detalicznego, usług rzemiosła, usług gastronomii.

Przykładowe zagospodarowanie terenu obecnego właściciela (widoczne na zdjęciu) przewidywało budowę hali warsztatowej z częścią socjalną i biurem.

Posesja zabezpieczona w energię elektryczna, sieć napowietrzna została zamieniona w kabel podziemny.

Teren od strony południowej przylega do ul. Lubowidzkiej (droga asfaltowa), prowadzącej (900m) do Obwodnicy Trójmiasta – węzeł Szadółki. Od strony zachodniej graniczy z terenami zielonymi. Od strony północnej i wschodniej graniczy z zakładem produkcyjnym. Teren posiada bezpośredni dostęp do w/w ulicy.

W niedalekiej odległości znajduje się Fashion House, stacja paliw BP, McDonalds, Obi, Agata Meble, Max Premium Burgers i wiele innych. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Pruszyński, MAN, Plichta, stacja paliw MOYA.

Oferta jest wyjątkowa z uwagi na doskonałą lokalizację. Posiada duży potencjał związany z przepływem pojazdów ze względu na sąsiedztwo węzła Szadółki jak i samych sąsiadów.

Wymienione atuty pozwalają na rozpoczęcie procesu inwestycyjnego, projektowania i budowy siedziby firmy, magazynu lub zakładu produkcyjnego.

Oferta przez nas przedstawiona jest sprawdzona pod względem formalno-prawnym i dodatkowo jej bezpieczeństwo wspiera aktualna polisa OC.

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Radosław Zawadzki.

+48730660537
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.