Mieszania Na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Grudziądzka.

Cena: 820000zł
Numer oferty:
32232623
Adres:
Gdańsk Brzeźno, Gdańsk Grudziądzka
Powierzchnia
57.96 m2
Stan:
deweloperski
Pokoje
3
Rok budowy
2019
Piętro
1
Kondygnacje
8
Oferta dostępna od:
2019-08-31
OPIS OFERTY

Piękny apartament dla chcących mieszkać luksusowo i blisko morza, a jednoczenie w centrum.

Lokalizacja
Jest to niewątpliwie ogromny atut tego mieszkania. Zajezdnia Wrzeszcz ze względu na prestiżową lokalizację stanowi unikalną propozycję na rynku nieruchomości. Inwestycję wyróżnia dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna i drogowa, które gwarantują mieszkańcom codzienną oszczędność czasu.
Bliskość centrum Gdańska i Sopotu zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, natomiast sąsiedztwo morza oraz licznych terenów zielonych sprzyja wypoczynkowi na łonie natury.

Osiedle
Jest to nowoczesne, ekskluzywne osiedle o nadmorskim charakterze. Cechuje je szereg udogodnień takich jak: wewnętrzna strefa fitness, pokój relaksu, sauna, eleganckie lobby z portierem, bawialnia dla dzieci oraz inteligentny system zarządzania mieszkaniem Robyg Smart House. Szlachetne materiały wykończeniowe oraz futurystyczny design budują prestiż osiedla i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców.

Lokal
Apartament daje olbrzymie możliwości adaptacyjne. Stan deweloperski pozwoli każdemu stworzyć od podstaw swoje wymarzone miejsce, a liczba pomieszczeń zadowoli nawet najwybredniejszych.

Mieszkanie składa się z:
– hol  – 6,31m2
– pokój dzienny – 25,99m2
– sypialnia I – 10,02m2
– sypialnia II – 10,17m2
– łazienka – 4,08m2
– balkon 6,98m2

Do lokalu przynależne jest miejsce parkingowe w hali podziemnej dodatkowo płatne 35000 PLN.

Mieszkanie oraz przestrzeń wokół tworzy bardzo gustowną i spójną kompozycję. Można się tu po prostu dobrze czuć i zakochać w nim od pierwszej wizyty. Jeżeli szukają Państwo ekskluzywnego, wyjątkowego i gotowego do zamieszkania apartamentu to serdecznie zapraszam na prezentację!

Oferta przez nas przedstawiona jest sprawdzona pod względem formalno-prawnym i dodatkowo jej bezpieczeństwo wspiera aktualna polisa OC.

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Radosław Zawadzki.

+48505668840
r.zawadzki@ratajczaknieruchomosci.pl
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.