Mieszania Na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia Karwiny ul. Janiny Porazińskiej.

Cena: 409000zł
Numer oferty:
32234176
Adres:
Gdynia, Gdynia Janiny Porazińskiej
Powierzchnia
63.00 m2
Stan:
idealny
Pokoje
3
Rok budowy
1980
Piętro
4
Kondygnacje
4
Oferta dostępna od:
2019-11-20
OPIS OFERTY

LOKALIZACJA:
Karwiny to dzielnica położona na południu Gdyni, oddalona od centrum miasta o ok. 8 km. Jej zabudowę stanowią głównie IV-piętrowe bloki mieszkalne z wielkiej płyty zbudowane na początku i w połowie lat 80. Karwiny są położone wzdłuż ściany lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Na granicy z Małym Kackiem, gdzie linia kolejowa nr 201 krzyżuje się z ulicą Wielkopolską, wybudowano przystanek Gdynia Karwiny, przy którym zatrzymują się pociągi SKM kursujące w ramach projektu Pomorska Kolej Metropolitalna. 

MIESZKANIE :
Nieruchomość o powierzchni 63,10 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, WC oraz przedpokoju. Wymieniona została instalacja elektryczna oraz hydrauliczna. Wymienione zostały wszystkie okna, podłogi, drzwi wejściowe oraz wewnętrzne.
W okolicy znajduje się wiele sklepów, lokali usługowych, szkół i przedszkoli co stanowi o atrakcyjności położenia.

BUDYNEK:
Nieruchomość usytuowana jest  na IV piętrze w IV-piętrowym budynku w Gdyni, dzielnica Karwiny. W budynku wyremontowana została klatka schodowa oraz jest możliwość wynajęcia miejsca postojowego na parkingu strzeżonym w odległości 150 m od budynku. Do mieszkania przynależy piwnica (3,9 m2)

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
* 7 km Klif Orłowski
* 9 km Gdynia Główna 
* 8 km Sopot 
* 26 km Gdańsk Główny 

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Wioleta Popławska.

+48730660563
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.