Mieszania Na sprzedaż

Mieszkanie Sopot ul. Poznańska.

Cena: 639000zł
Numer oferty:
32255054
Adres:
Sopot, Sopot Poznańska
Powierzchnia
49.80 m2
Stan:
do odświeżenia
Pokoje
2
Rok budowy
2010
Piętro
2
Kondygnacje
4
OPIS OFERTY

ZARABIANIE NA WYNAJMIE
Inwestorzy cały czas szukają nowych metod na zarabianie na wynajmie.Proponowana oferta spełni oczekiwania inwestorów ,dając nowe pomysły i możliwości właśnie w SOPOCIE kurorcie pełnym życia, w mieście o dużych walorach historycznych, ale jednocześnie otwartym i nowoczesnym, bardzo dynamicznym i rozwojowym.

MIESZKANIE
Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania położonego w Sopocie, o pow 49,80 m2 .
Mieszkanie składa się salonu połączonego z kuchnią i częścią jadalnianą.z wyjściem na balkon od strony południowej.
Sypialni z dużym łóżkiem, łazienki z kabiną prysznicową.
Eleganckie, przytulne mieszkanie ,zachęcające do wypoczynku .

BUDYNEK:
Apartamentowiec położony jest w drugiej linii zabudowy od AL. Niepodległości ,otoczony ciszą jest ogrodem o charakterze niewielkiego parku, z zewnętrznymi miejscami do parkowania.
Budynek w którym znajduje się mieszkanie został oddany do użytku w 2010 roku. W budynku została zamontowana nowoczesna winda. Budynek składa się z 4 pięter.

LOKALIZACJA
Mieszkanie położone niedaleko od piaszczystej plaży, molo oraz deptaku Bohaterów Monte Cassino popularnego Monciaka gdzie znajdują się kino, teatr oraz liczne kawiarnie, restauracje i kluby.
Szybka i wygodna komunikacja z centrum Sopotu oraz całym Trójmiastem, a także pełna infrastruktura handlowo-usługowa sprawiają, że jest to idealne miejsce do zamieszkania
W pobliżu znajdują się nowoczesne obiekty sportowo-rekreacyjne, m.in. korty tenisowe i Aquapark, a także malowniczo położony Park Północny i Trójmiejski Park Krajobrazowy.

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Sylwia Pach.

+48730660543
sylwia@ratajczaknieruchomosci.pl
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.