Mieszania Na sprzedaż

Mieszkanie Sopot Dolny ul. Poznańska.

Cena: 639000zł
Numer oferty:
32255054
Adres:
Sopot Dolny, Sopot Poznańska
Powierzchnia
49.80 m2
Stan:
dobry
Pokoje
2
Rok budowy
2010
Piętro
2
Kondygnacje
4
OPIS OFERTY

ZARABIANIE NA WYNAJMIE
Inwestorzy cały czas szukają nowych metod na zarabianie na wynajmie. Proponowana oferta spełni oczekiwania inwestorów, dając nowe pomysły i możliwości właśnie w SOPOCIE- kurorcie pełnym życia, w mieście o dużych walorach historycznych, ale jednocześnie otwartym i nowoczesnym, bardzo dynamicznym i rozwojowym.

MIESZKANIE
Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania położonego w Sopocie, o pow 49,80 m2.
Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią i częścią jadalnianą z wyjściem na balkon od strony południowej, sypialni z dużym łóżkiem oraz łazienki z kabiną prysznicową.
Eleganckie, przytulne mieszkanie, zachęcające do wypoczynku.

BUDYNEK:
Apartamentowiec położony jest w drugiej linii zabudowy od Alei Niepodległości, otoczony jest ogrodem o charakterze niewielkiego parku, z zewnętrznymi miejscami do parkowania.
Budynek w którym znajduje się mieszkanie został oddany do użytku w 2010 roku. W budynku została zamontowana nowoczesna winda. Budynek składa się z 4 pięter.

LOKALIZACJA
Mieszkanie położone niedaleko od piaszczystej plaży, molo oraz deptaku Bohaterów Monte Cassino, popularnego Monciaka gdzie znajdują się kino, teatr oraz liczne kawiarnie, restauracje i kluby.
Szybka i wygodna komunikacja z centrum Sopotu oraz całym Trójmiastem, a także pełna infrastruktura handlowo-usługowa sprawiają, że jest to idealne miejsce do zamieszkania.
W pobliżu znajdują się nowoczesne obiekty sportowo-rekreacyjne, m.in. korty tenisowe i Aquapark, a także malowniczo położony Park Północny i Trójmiejski Park Krajobrazowy.

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Sylwia Pach.

+48730660543
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.