Mieszania Na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk Stogi ul. Wilhelma Stryjewskiego.

Cena: 278000zł
Numer oferty:
32296716
Adres:
Gdańsk Stogi, Gdańsk Wilhelma Stryjewskiego
Powierzchnia
28.00 m2
Stan:
idealny
Pokoje
1
Rok budowy
1970
Piętro
0
Kondygnacje
4
Oferta dostępna od:
2020-03-09
OPIS OFERTY

LOKALIZACJA:
STOGI- Dzielnica administracyjna Gdańska, we wschodniej części miasta którą cechuje bliskość morza. Dzięki licznym połączeniom tramwajowym oraz autobusowym, dojazd do Gdańska komunikacją zajmuje ok. 10 minut.

OKOLICA:
Dzielnica znajduje się na Wyspie Portowej. Część mieszkaniowa otoczona jest od północy i wschodu Lasem Miejskim. Od północnego zachodu otaczają ją Sączki – łąki pasa nadmorskiego. Od południa ogranicza je Martwa Wisła a na północy Zatoka Gdańska i pas wydm.
Na terenie dzielnicy zorganizowano letnie kąpielisko morskie Gdańsk Stogi – obejmujące 400 m linii brzegowej na wysokości wejścia na plażę nr 26.

BUDYNEK:
Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, po remoncie elewacji wraz z ociepleniem I remontem dachu.Klatka schodowa zabezpieczona jest domofonem. Przed budynkiem znajduje się odnowiony dziedziniec z  ogólnodostępnym  parkingiem.

NIERUCHOMOŚĆ:
Mieszkanie znajduje się na parterze w 4-piętrowym bloku wzniesionym w 1970 roku. Nieruchomość składa się z salonu, kuchni,łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie po generalnym remoncie, podczas którego została wymieniona cała instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna.

W POBLIŻU:
* 300 m Szkoła podstawowa (z basenem ogólnodostępnym) oraz gimnazjum
* 100 m Lokale usługowe (sklepy spożywcze, drogerie, przychodnia, apteka itp)
* 200 m do najbliższego przystanku tramwajowego oraz autobusowego
* 2 km do morza

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Wioleta Popławska.

+48730660563
w.poplawska@ratajczaknieruchomosci.pl
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.