Mieszania Na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Łąkowa.

Cena: 774000zł
Numer oferty:
32303034
Adres:
Gdańsk Śródmieście, Gdańsk Łąkowa
Powierzchnia
65.26 m2
Stan:
bardzo dobry
Pokoje
2
Rok budowy
2013
Piętro
5
Kondygnacje
5
Oferta dostępna od:
2020-01-27
OPIS OFERTY

Zadzwoń i umów się na prezentację!
Zaproponuj swoją propozycję cenową. 
Zapraszam na skorzystanie z wirtualnego spaceru.
https://vt.plushglobalmedia.com/tour/TT16F6PD91

LOKALIZACJA:
Apartamentowiec znajduje się na gdańskim śródmieściu, nieopodal Motławy. Blok usytuowany w bardzo spokojnym i cichym miejscu. W najbliższej okolicy cała niezbędna infrastruktura handlowo-usługowa. Dookoła dostępna wszelka komunikacja: linia autobusowa i tramwajowa, dworzec Gdańsk Główny oraz kolej metropolitalna.

BUDYNEK:
Apartamentowiec wybudowany w 2014 roku przez P.B. KOKOSZKI S.A. cenionego za inwestycje o wysokiej jakości o podwyższonym standardzie. Budynek elegancki uzupełniający wizerunek budynków historycznych Gdańska i jednocześnie nowoczesny oferujący luksus i bezpieczeństwo. Przed Apartament bardzo duża ilość ogólno-dostępnych miejsc parkingowych.

MIESZKANIE:
Apartament wykorzystywany do wynajmu krótko terminowego, znajdującego się na ostatniej kondygnacji pięcio-piętrowego budynku. Na mieszkanie składa się 65 m2 powierzchni, na których są wykonane dwa przestronne pokoje. W pokoju z aneksem kuchennym wysokość sufitu to 2,7 m, a w części sypialni oraz korytarza jest to 4 m. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 9 m2.

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Jacek Ratajczak.

+48730660541
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.