Mieszania Na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk Orunia Dolna ul. Koralowa.

Cena: 293000zł
Numer oferty:
32372285
Adres:
Gdańsk, Gdańsk Koralowa
Powierzchnia
47.00 m2
Stan:
bardzo dobry
Pokoje
3
Rok budowy
1980
Piętro
2
Kondygnacje
10
OPIS OFERTY

Szukasz taniego mieszkania, które i tak planujesz urządzić po Swojemu?! Bingo! Mieszkanie w centrum (świetna lokalizacja!), znakomicie skomunikowane, ze sporym potencjałem, a na dodatek niski czynsz. W dodatku ciepłe, bezpieczne, a i sąsiedzi spokojni. Wymaga nieco kapitału i rąk do pracy!

LOKALIZACJA: Świetna lokalizacja! Mieszkanie mieści się na pograniczu Oruni Górnej i Dolnej Dzielnicy która cały czas się rozwija w zeszłym roku został odnowiony zabytkowy, trzeci co do wielkości park miejski w Gdańsku, największy z historycznych parków, do którego spacerem dojdziemy w 8 minut. ,dodatkowo w lipcu 2018 roku został wybudowany nowy basen kryty, który również znajduje się w niedalekiej odległości od lokalu.

MIESZKANIE: Jasne 3 pokojowe, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, znajduje się na drugim piętrze 10 piętrowego budynku położonego w spokojnej części Gdańska. Pokoje są ustawne, niezależne, z salonu mamy wyjście na balkon, nieruchomość posiada osobną kuchnię, (istnieje możliwość przerobienia kuchni na aneks) łazienkę z WC. Na podłogach w mieszkaniu został położony parkiet dębowy. Ściany zostały wycekolowane a instalacja gazowa została wymieniona. Okna PCV, do lokalu przynależy również piwnica.

BLOK: Nieruchomość znajduje się w ocieplonym wieżowcu z windą, w którym wyremontowano klatkę schodową oraz wymieniono piony wodno-kanalizacyjne. Wejście do klatki z domofonem. Pod blokiem bardzo dużo miejsc parkingowych ogólnodostępnych.

Czas na decyzję, powiedz TAK!
Zapraszam na prezentację!

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Radosław Zawadzki.

+48505668840
r.zawadzki@ratajczaknieruchomosci.pl
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.