Mieszania Na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana ul. bp. Dominika.

Cena: 619000zł
Numer oferty:
32411451
Adres:
Gdynia, Gdynia bp. Dominika
Powierzchnia
66.00 m2
Stan:
dobry
Pokoje
3
Rok budowy
1950
Piętro
1
Kondygnacje
3
Oferta dostępna od:
2019-06-27
OPIS OFERTY

NIERUCHOMOŚĆ, KTÓRA POSIADA SAME ATUTY! 

PONIŻEJ LINK DO SPACERU WIRTUALNEGO ZAPRASZAM!
https://vt.plushglobalmedia.com/tour/TT166OP5OZ/embed

LOKALIZACJA: Malowniczo położone mieszkanie w pasie nadmorskim, w jednej z najlepszych dzielnic w Gdyni – Wzgórze Św. Maksymiliana. Największym ATUTEM lokalizacji jest bliskość morza i bulwaru, dojdziemy tam w zaledwie kilka minut. W bliskiej okolicy znajdziemy również tereny rekreacyjne, Urząd Miasta, przychodnia, renomowane liceum, przedszkola, szkoła muzyczna, sklepy, restauracje, apteki, salony piękności, kluby fitness i wiele innych. 
Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, blisko przystanki autobusowe oraz przystanek SKM/ZKM
MIESZKANIE: Składa się z 3 pokoi, przestronnego salonu, 2 ustawnych pokoi, dużej osobnej kuchni z oknem, łazienki, WC o łącznej powierzchni 66m2. Do mieszkania przynależy również spora piwnica oraz strych. Mieszkanie nie wymaga dużych nakładów finansowych, jedynie do delikatnego odświeżenia, można wprowadzić się i zamieszkać. Mieszkanie idealnie nadaje się do zamieszkania, ale również świetnie sprawdzi się na inwestycję.
BLOK: Zadbany, ocieplony, wejście do klatki schodowej zabezpieczone domofonem, ponadto klatka schodowa w bardzo dobrym stanie. Pod blokiem dużo miejsc parkingowych dla mieszkańców (na kartę mieszkańca).

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Agnieszka Kowalska.

+48730660554
a.kowalska@ratajczaknieruchomosci.pl
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.