Domy Na sprzedaż

Dom (Wolnostojący) Gdańsk Morena ul. Wołkowyska.

Cena: 1890000zł
Numer oferty:
32478994
Adres:
Gdańsk Morena, Gdańsk Wołkowyska
Powierzchnia
273.00 m2
Stan:
bardzo dobry
Pokoje
6
Piętro
3
Kondygnacje
3
OPIS OFERTY

Oferujemy Państwu ostatni dom jednorodzinny w inwestycji „Ville Bursztynowe”.

Lokalizacja
Jest to jeden z ogromnych atutów tej nieruchomości. Charakteryzuje się wyjątkowym pejzażem oraz bliskością lasu – Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Domy powstają na styku Moreny i Matemblewa przy ul. Wołkowyskiej. Jest to jedna z nielicznych lokalizacji położonych niedaleko centrum miasta, a jednocześnie zabudowanych willami i rezydencjami. Cicha i malownicza okolica zapewnia spokój od codziennego zgiełku dużego miasta, a jednocześnie ta wyjątkowa enklawa pozwala nam na szybkie i bezproblemowe dostanie się do centrum gdańskiego Wrzeszcza (5 min), do Starego Miasta Gdańska (10 min) do centrum Sopotu (15 min) oraz do Obwodnicy Trójmiasta (5 min), z której mamy otwartą drogę na Trójmiasto i Kaszuby.

Dom
Na całą inwestycję składają się zaledwie dwa budynki: wolnostojący dom jednorodzinny (273 m kw.) i domy jednorodzinne (po 229 m kw.) w zabudowie bliźniaczej. Uwagę przyciąga nowoczesna architektura budynków. Pod budynkami powstają garaże podziemne.
Technologicznie budynki spełniają najnowocześniejsze standardy. Do budowy i wykończenia domu użyte zostały materiały o bardzo wysokiej jakości. Częścią stanu deweloperskiego jest ogrzewanie wodne podłogowe na wszystkich 3 kondygnacjach, zasilane piecem gazowym dwufunkcyjnym. Dodatkowo balustrady ze szkła samonośnego oraz okna charakteryzujące się bardzo wysokim współczynnikiem energo i dźwiękoszczelności. Fasada pokryta będzie nowoczesnymi płytami z betonu architektonicznego, w ślad za nowymi trendami na świecie oraz drewnem egzotycznym.

Cechy nieruchomości:

– Okna aluminiowe 3 szybowe, wielokomorowe ze specjalnymi systemami uszczelek dające bardzo niski współczynnik przenikania ciepła, zbliżone wartościami do okien pasywnych. Wszystkie otwierane skrzydła zostały wyposażone w zasuwy antywłamaniowe. Na poziomie parteru ( wyjścia na taras i ogród ) okna na specjalnych systemach Hs co daje możliwość przesuwania całego skrzydła wzdłuż linii montażu.

– Wysokość pomieszczeń na poziomie parteru 3 metry.

– Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem czyli centralą sterującą, która oprócz pełnej automatyki obsługi gwarantuje również odzyskiwanie ciepła.

– Ogrzewanie wodne podłogowe na wszystkich kondygnacjach zasilane piecem gazowym.

– Garaże podziemne z miejscem na 2 samochody plus miejsca dodatkowe na np. rowery , opony etc.

– Bramy garażowe firmy Hormann z dwoma pilotami sterującymi.

– Videofon.

– Instalacja elektryczna pod przyszłą instalacje kamer dookoła budynku.

– Instalacja alarmowa.

– Instalacja kominowa dla montażu kominka w salonie.

– Nowoczesne materiały pokryć fasad budynków.

– Balustrad ze szkieł samonośnych oraz szkło ze wspornikami ze stali nierdzewnej.

– Projekt wnętrz wykonany przy współpracy architekta wnętrz.

– Możliwość wykonania aranżacji wnętrz „pod klucz” z pełnym nadzorem.

Przedstawiona oferta jest przez nas sprawdzona pod względem formalno-prawnym i dodatkowo jej bezpieczeństwo wspiera aktualna polisa OC.

Podsumowanie oferty:
Nieruchomość dom sześciopokojowy dostępny ulica Wołkowyska | Gdańsk Morena | 80-283

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Radosław Zawadzki.

+48730660537
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.