Mieszania Na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Aldony.

Cena: 699999zł
Numer oferty:
32510382
Adres:
Gdańsk, Gdańsk Aldony
Powierzchnia
92.00 m2
Stan:
do odświeżenia
Pokoje
4
Rok budowy
1878
Piętro
3
Kondygnacje
3
Oferta dostępna od:
2019-03-19
OPIS OFERTY

Jeśli poszukujesz mieszkania w centrum Wrzeszcza wraz z dostępem do wszelkich udogodnień miasta, oraz z dala od zgiełku i hałasu.
Poszukujesz nieruchomości, która będzie przynosić tobie zysk, to właściwe zagospodarowanie przestrzeni mieszkalnej pozwoli na zysk rzędu 6-7 tyś miesięcznie. Jest to świetne miejsce na wynajem długoterminowy jak i krótko terminowy.
To jest właśnie oferta dla ciebie.
Zadzwoń umów się na prezentację i zaproponuj swoją cenne.

LOKALIZACJA:
Mieszkanie zlokalizowane w centrum Starego Wrzeszcza. Jest to najbardziej pożądana dzielnica do zamieszkania w Gdańsku. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa (Galeria Bałtycka, Galeria Metropolia oraz punkty gastronomiczne). Miejsce doskonale skomunikowane z całym Trójmiastem dzięki przystankowi autobusowemu oraz bliskości dworca Gdańsk Wrzeszcz.

BUDYNEK:
kamienica wybudowana w 1878 roku, w bardzo dobrym stanie technicznym. Elewacja frontowa oraz klatka schodowa zostały odnowione w ostatnich latach. W kamienicy znajduje się tylko osiem mieszkań. Na funduszu remontowym znajduję się 80 tyś. niezagospodarowany plac za kamienicą ma zostać przekształcony przez miasto w miejsca parkingowe dla mieszkańców ulicy Aldony.

MIESZKANIE:
nieruchomość składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego. Jeden z pokoi jest przechodni, z możliwością aranżacji go w sposób aby miał osobne wejście. Wystawa okienna na wschód oraz zachód. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 92 m2, jednakże po podłodze jest to 107 m2, do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 20 m2. Mieszkanie po pełnej wymianie instalacji elektrycznych, kanalizacyjnej oraz cieplnej. Mieszkanie ogrzewane jest gazem. W mieszkaniu jest możliwość zrobienie kominka który pozwoli na ogrzanie całego mieszkania. Właściciele użytkują również dodatkowe pomieszczenie jakim jest strych.

Czynsz wynosi 550 PLN

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Jacek Ratajczak.

+48730660541
jacek@ratajczaknieruchomosci.pl
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.