Mieszania Na sprzedaż

Mieszkanie Sopot ul. Świemirowska.

Cena: 635000zł
Numer oferty:
32530809
Adres:
Sopot, Sopot Świemirowska
Powierzchnia
76.00 m2
Stan:
idealny
Pokoje
2
Rok budowy
2003
Piętro
3
Kondygnacje
3
Oferta dostępna od:
2019-06-13
OPIS OFERTY

LOKALIZACJA:

Mieszkanie położone w Sopocie przy ul. Świemirowskiej, w odległości 100m od od Al. Zwycięstwa, dzięki kilku liniom zabudowy, nie dociera tu uliczny hałas. W najbliższym otoczeniu mamy pełne zaplecze handlowo – usługowe: sklepy spożywcze, apteka, fryzjer. Niedaleko nieruchomości znajduje się przystanek SKM Sopot Wyścigi, jak również przystanek autobusowy. Z jednej strony mamy możliwość spacerowania w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, którego początek widzimy z okna. Z drugiej zaś strony, przechodząc 15 minut, dochodzimy do morza i pięknych sopockich plaż. Lokalizacja i standard mieszkania pokazuje, że może to być również doskonała inwestycja – szczególnie pod kątem wynajmu sezonowego.

BUDYNEK:

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze (poddaszu) w 3 piętrowym budynku, z balkonem skierowanym ku zatoce. Budynek oddany do użytku w 2003 roku. Osiedle zamknięte z wideodomofonem i naziemnymi miejscami parkingowymi, zamykanymi bramą. Dodatkowy atutem są dwa miejsca postojowe przynależące do nieruchomości, które widać z balkonu. Jeżeli oba nie będą potrzebne, zawsze można jedno wynająć, lub sprzedać.

MIESZKANIE:

Jasny i przestronny apartament o pow. użytkowej 49m2, ale powierzchnia całkowita, liczona po podłodze, to aż 72m2. Składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Na środku salonu, częściowo odgradzając kuchnie, znajduje się kominek opalany drewnem. Korzyści posiadania kominka jest mnóstwo. Od tych przyziemnych, jak samo ogrzanie pomieszczeń, po te niepoliczalne, takie jak spędzenie zimowego wieczoru przy odpalonym kominku i kubku gorącego kakao – bezcenne. Na specjalne zamówienie właściciela, liczba okien połaciowych została zwiększona dwukrotnie, a dzięki temu zabiegowi, wszystkie pomieszczenia zyskały nasłonecznienie przez cały dzień. Przekłada się to na zwiększenie uroku całego mieszkania, poprawie samopoczucia, a w sezonie zimowym, zmniejszeniu opłat za ogrzewanie. Całe mieszkanie urządzone w jednym stylu z zachowaniem odpowiedniego klimatu. Miesięczne opłaty mieszczą się w przedziale 550 zł.

Oferta przedstawiona dla Państwa przez nas jest sprawdzona pod względem formalno-prawnym i dodatkowo jej bezpieczeństwo wspiera aktualna polisa OC.

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Radosław Zawadzki.

+48505668840
r.zawadzki@ratajczaknieruchomosci.pl
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.