Mieszania Na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Niepołomicka.

Cena: 399000zł
Numer oferty:
32534299
Adres:
Gdańsk, Gdańsk Niepołomicka
Powierzchnia
50.00 m2
Stan:
idealny
Pokoje
2
Rok budowy
2018
Piętro
0
Kondygnacje
4
Oferta dostępna od:
2019-08-01
OPIS OFERTY

LOKALIZACJA : 
Mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku na Łostowicach. Dwie minuty od nieruchomości znajduję się park handlowy Niepołomicka, w którym funkcjonują sklepy takie jak: apteka, stokrotka, poczta oraz sklep zoologiczny i restauracja. Ponadto w pobliżu nieruchomości znajduje się żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, siłownie, place zabaw oraz przystanki komunikacji miejskiej. Położenie nieruchomości przy ulicy Niepołomickiej zapewnia świetną komunikację, jednocześnie gwarantując ciszę i spokój. Bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych zachęca do wypoczynku na świeżym powietrzu.

BUDYNEK : 
Budynek wybudowany został w 2018 roku przez dewelopera ,,Domesta\’\’. Budynek został wyposażony w cichobieżne windy, osiedle jest zamknięte, zabezpieczone szlabanem. Na osiedlu zamontowano monitoring. Teren zadbany, na osiedlu zamontowane zostały urządzenia z siłownią na świeżym powietrzu.

\n

NIERUCHOMOŚĆ :
Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (29 m2), sypialni (11 m2), łazienki (4 m2) oraz przedpokoju (6 m2). W kuchni, przedpokoju, łazience oraz sypialni zamontowane zostały pod wymiar głębokie zabudowy z innowacyjnymi rozwiązaniami. Istnieje możliwość przerobienia i dodania dodatkowego pokoju niskim kosztem. Do mieszkania przynależy ogród (80 m2) oraz miejsce w hali garażowej z boksem.

\n

Miejsce postojowe z boksem płatne obligatoryjnie w cenie 15 000. 

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Wioleta Popławska.

+48730660563
w.poplawska@ratajczaknieruchomosci.pl
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.