Mieszania Na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Karpacka.

Cena: 399000zł
Numer oferty:
32549227
Adres:
Gdańsk Oliwa, Gdańsk Karpacka
Powierzchnia
30.00 m2
Stan:
idealny
Pokoje
2
Rok budowy
1980
Piętro
6
Kondygnacje
6
Oferta dostępna od:
2020-03-02
OPIS OFERTY

LOKALIZACJA:

Gustowne mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku Oliwie przy ul. Karpackiej. Oliwa jest dzielnicą Gdańska, graniczącą od północy z Sopotem. Położenie tej nieruchomości pozwala na szybkie przemieszczanie się po mieście przy pomocy komunikacji miejskiej jak i samochodem. Jest to idealne miejsce dla osób pracujących w Olivia Business Centre czy Alchemia. Komunikację zapewnia stacja kolejowa obsługująca zarówno połączenia podmiejskie (SKM), jak i liczne połączenia dalekobieżne. Dwa węzły przesiadkowe, położone po obydwu stronach dworca kolejowego, umożliwiają połączenia z innymi dzielnicami. Przy dworcu znajdują się pętle autobusowe oraz tramwajowa. Przez dzielnicę przechodzi główna arteria komunikacyjna Trójmiasta, w postaci drogi wojewódzkiej nr 468.

Bliskość rozbudowanej infrastruktury handlowo-usługowej znacznie ułatwia życie. Sklepy spożywcze, przedszkola, szkoły i tak naprawdę wszelkie udogodnienia jakie może zapewnić nam życie w mieście znajdziemy w zasięgu 2 km. Lokalizację docenia również osoby ceniące sobie bliskość natury ze względu na Sąsiedztwo Parku Oliwskiego, Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

MIESZKANIE:
Mieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą, komunikacji oraz balkonu. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Wykończenie z najwyższej jakości materiałów, realizowane przy pomocy projektanta wnętrz. Nieruchomość bardzo przestronna i jasna. Widok z balkonu na zatokę gdańską i Oliwę (m. in. park oliwski).

Wejście do mieszkania zabezpieczone wewnętrznym korytarzem dla trzech mieszkań. Klatka zadbana. Pod blokiem wyremontowany parking z ogólnodostępnymi miejscami. Osiedle monitorowane.

Podsumowanie oferty:
Nieruchomość Mieszkanie dwupokojowe dostępne ulica Karpacka | Gdańsk Oliwa | 80-336

Mieszkanie może być z powodzeniem użytkowane na potrzeby własne lub jako zakup inwestycyjny.

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Radosław Zawadzki.

+48730660537
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.