Mieszania Na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Jana Dziewanowskiego.

Cena: 829000zł
Numer oferty:
32553546
Adres:
Gdańsk, Gdańsk Jana Dziewanowskiego
Powierzchnia
90.00 m2
Stan:
bardzo dobry
Pokoje
3
Rok budowy
1930
Piętro
2
Kondygnacje
3
Oferta dostępna od:
2019-09-09
OPIS OFERTY

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W RATAJCZAK NIERUCHOMOŚCI

KUNSZTOWNE MIESZKANIE W BARDZO ATRAKCYJNEJ CENIE, ZALEDWIE 2 MINUTY PIESZO OD MARINY JACHTOWEJ W ŚRÓDMIEŚCIU!!!

LOKALIZACJA:
Nieruchomość niewątpliwie atrakcyjnie położona. Nowoczesna i prężnie rozwijająca się okolica znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie Motławy, Filharmonii Bałtyckiej czy Muzeum II Wojny Światowej nieopodal Starego Miasta to wizytówka Gdańska i miejsce, które co roku odwiedzają tysiące turystów.
Rejon bardzo atrakcyjny i jednocześnie praktyczny. Bliskość dużej ilości zabytków dopełniona bogatą infrastrukturą handlowo-usługową oraz rozwiniętą siecią komunikacyjną to doskonała propozycją zarówno do stałego zamieszkania jak i pod inwestycję kapitału pod wynajem.

BUDYNEK:
To piękne mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w kamienicy, z odnowioną i elegancką oraz monitorowaną klatką schodową. Również do mieszkania przynależy duża piwnica.

MIESZKANIE:
Nieruchomość składa się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki, pomieszczenia gospodarczego oraz przedpokoju. Z dużego pokoju wyjście na balkon o powierzchni ok 5 m2. Wysokość ścian to 3 m! Mieszkanie dwustronne, bardzo słoneczne i przestrzenne (ekspozycja wschodnio-południowa). Ogrzewanie gazowe – piec dwufunkcyjny (centralne ogrzewanie + ciepła woda).

\n

OPŁATY : zalewie ok. 480 zł., w tym jest koszt gazu (ogrzewanie, ciepła woda kuchenka gazowa). W okresie letnim opłata za gaz dotyczy tylko ciepłej wody i kuchenki.

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
– duży metraż
– dogodny rozkład
– ogromne możliwości aranżacyjne
– klatka schodowa świeżo wyremontowana
– 150m od Motławy
– nieopodal Filharmonii Bałtyckiej
– 500m od głównych atrakcji Starego Miasta,
– nowoczesna i rozwijająca się okolica
– ATRAKCYJNA CENA!!!

Polecam wszystkim, którym zależy na prestiżu, elegancji i docenia zabytkowość historycznych kamienic położonych w samym sercu Gdańska!
Umów się na prezentację, już dziś!

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Wioleta Popławska.

+48730660563
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.