Mieszania Na sprzedaż

Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Grunwaldzka.

Cena: 282000zł
Numer oferty:
32636739
Adres:
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański Grunwaldzka
Powierzchnia
50.00 m2
Stan:
bardzo dobry
Pokoje
3
Rok budowy
1982
Piętro
0
Kondygnacje
2
Oferta dostępna od:
2019-05-21
OPIS OFERTY

Nieruchomość:
Mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone na parterze jednopiętrowego budynku. Nieruchomość składa się z trzech niezależnych pokoi w tym jeden z aneksem kuchennym, łazienki z WC oraz funkcjonalnego przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni aż 15m^2. Trójstronna ekspozycja sprawia, ze mieszkanie jest ciepłe i słoneczne przez cały dzień, dzięki czemu jest bardziej komfortowe i tańsze w eksploatacji. Mieszkanie po generalnym remoncie, duże możliwości aranżacyjne. W najbliższym okresie wspólnota mieszkaniowa ma w planie wyremontowanie elewacji i dachu – plany w funduszu remontowym.

Lokalizacja:
Mieszkanie położone jest w Pruszczu Gdański, a dokładnie, to na początku (wjeżdżając od strony Gdańska) dzięki czemu jesteśmy w stanie, w godzinach szczytu, szybko wjechać i wyjechać z miasta omijając zatłoczone ulice. Bliskość centrum pozwala na szybkie przemieszczanie się po mieście przy pomocy komunikacji miejskiej jak i autem, a rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa znacznie ułatwia życie. Dodatkowym atutem jest niedaleka odległość obwodnicy, zapewniającej błyskawiczne połączenie z całym Trójmiastem, Lotniskiem Gdańsk-Rębiechowo (ok. 15 minut) oraz rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. W odległości około 250 m znajduje przystanek autobusowy. Idealne miejsce dla rodziny nie dysponującej dużym budżetem, a chcącej mieszkać \”na swoim\”.

Oferta przedstawiona dla Państwa przez nas jest sprawdzona pod względem formalno-prawnym i dodatkowo jej bezpieczeństwo wspiera aktualna polisa OC.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Radosław Zawadzki.

+48505668840
r.zawadzki@ratajczaknieruchomosci.pl
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.