Mieszania Na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Kontradmirała Stanisława Mieszkowskiego.

Cena: 329900zł
Numer oferty:
32660957
Adres:
Gdynia, Gdynia Kontradmirała Stanisława Mieszkowskiego
Powierzchnia
39.60 m2
Stan:
do odświeżenia
Pokoje
2
Rok budowy
1993
Piętro
1
Kondygnacje
4
Oferta dostępna od:
2019-10-24
OPIS OFERTY

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 39,6 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w kameralnym, czterokondygnacyjnym budynku mieszkalnym w Gdyni przy ul. kmdr. Mieszkowskiego.
Budynek oddany do użytku został w roku 1993. Do budowy zostały użyte materiały spełniające dzisiejsze normy budowlane, a przed budynkiem znajdują się liczne, ogólnodostępne miejsca postojowe dla mieszkańców.

Miejsce ciche i spokojne, a jednocześnie doskonale skomunikowane. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa m.in. liczne sklepy(Galeria Szperk), szkoły podstawowe, przedszkola, liceum, przychodnia. Doskonały dojazd do obwodnicy sprawia, że możemy szybko przemieścić się w dowolne miejsce w Trójmieście.

Obecnie mieszkanie składa się z: pokoju dziennego wraz z balkonem, zamykanej kuchni z dużym oknem, przestronnej sypialni oraz łazienki z wanną.
Mieszkanie zaprojektowane z myślą o wynajmie dla studentów, idealne jako inwestycja dzięki rozmieszczeniu pokoi oraz osobnej kuchni.
Opłaty eksploatacyjne w wysokości ok. 350zł/mies.

Zapraszam do rozmów o warunkach zakupu tej nieruchomości.

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Krystian Kulesza.

+48730660545
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.