Mieszania Na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz.

Cena: 470000zł
Numer oferty:
32781967
Adres:
Gdańsk, Gdańsk
Powierzchnia
53.00 m2
Stan:
dobry
Pokoje
2
Rok budowy
1967
Piętro
5
Kondygnacje
5
Oferta dostępna od:
2019-10-31
OPIS OFERTY

Lokalizacja:
Jest niewątpliwie największym atutem tej nieruchomości. Mieszkanie położone jest przy Al. Grunwaldzkiej w samym centrum Wrzeszcza. Bliskość rozbudowanej infrastruktury handlowo-usługowej znacznie ułatwia życie. Sklepy spożywcze, galerie (Bałtycka i Metropolia), przedszkola, szkoły i tak naprawdę wszelkie udogodnienia jakie może zapewnić nam życie w mieście znajdziemy w zasięgu 2 km. Położenie nieruchomości pozwala na szybkie przemieszczanie się po mieście przy pomocy komunikacji miejskiej jak i autem.
Mieszkanie idealne dla studentów ze względu na bliskość Politechniki Gdańskiej i dworca Gdańsk Wrzeszcz, z którego dojazd do praktycznie każdej uczelni w Trójmieście jest zdecydowanie ułatwiony.

Nieruchomość:
Mieszkanie o powierzchni 53 m2 położone na piątym piętrze pięciopiętrowego budynku. Nieruchomość składa się z salonu, sypialni z garderobą, niezależnej kuchni z oknem, łazienki z WC oraz funkcjonalnego przedpokoju. Okna skierowane są na dwie strony. Z jednej mamy widok na przepiękny Wrzeszcz, a z drugiej jest kojący widok na Park Jaśkowej Doliny. Do lokalu przynależy piwnica oraz naziemne miejsce postojowe.

Mieszkanie może być z powodzeniem użytkowane na potrzeby własne lub jako zakup inwestycyjny.

Zapraszam serdecznie na prezentację mieszkania.

Oferta przez nas przedstawiona jest sprawdzona pod względem formalno-prawnym i dodatkowo jej bezpieczeństwo wspiera aktualna polisa OC.

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Radosław Zawadzki.

+48730660537
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.