Działki Na sprzedaż

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) Gdynia Grabówek ul. Sambora.

Cena: 350000zł
Numer oferty:
32790429
Adres:
Gdynia Grabówek, Gdynia Sambora
Powierzchnia
530.00 m2
Stan:
deweloperski
Oferta dostępna od:
2019-05-23
OPIS OFERTY

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.
Zapraszam do rozmów zakupu prezentowanej nieruchomości.

LOKALIZACJA:
Działka usytuowana w dzielnicy Gdynia Grabówek, granicząca z zabudową mieszkaniową i jednorodzinną. Bliskość komunikacji miejskiej, przystanku kolejki metropolitarnej, pozwala na swobodne przemieszczanie się w obrębie całej Gdynii. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej znajduję się w odległości 30 metrów.

Aktualnie działka zabudowana budynkiem wolno stojącym parterowym, z przeznaczeniem do rozbiórki. Dojazd do działki jest drogą asfaltową.

Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona symbolem MN2 – zabudowa jednorodzinna wolno stojąca lub bliźniacza.

ZASADY KSZTAŁTOWANIA ZABUDOWY I ZAGOSPODAROWANIA TERENU
a) intensywność zabudowy: – dla zabudowy wolno stojącej – do 0,60, – dla zabudowy bliźniaczej (gdy jedna ściana przylega do budynku na sąsiedniej działce lub do granicy działki sąsiedniej) – do 0,70;
b) dopuszczalne gabaryty budynków: – wysokość zabudowy na terenie 042 MN2 – do 12,0 m, do 3 kondygnacji nadziemnych, – szerokość elewacji frontowej – nie ustala się, – szerokość elewacji bocznej budynku usytuowanego przy granicy działki w sytuacji, gdy budynek nie przylega do budynku bliźniaczego na działce sąsiedniej, nie może przekroczyć 10,0 m; c) rodzaj dachu: – dla terenu 042 MN2 – płaski; pokrycie dachu dachówką ceramiczną lub cementową w kolorach czerwieni, brązu lub szarości; dopuszcza się lukarny przekryte dachem o spadku nawiązującym do spadku głównej połaci dachu, dopuszcza się okna połaciowe; dopuszcza się dachy płaskie budynków parterowych oraz parterowych części budynków.

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Jacek Ratajczak.

+48730660541
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.