Mieszania Na sprzedaż

Mieszkanie Wejherowo ul. Tadeusza Rejtana.

Cena: 299000zł
Numer oferty:
32792264
Adres:
Wejherowo, Wejherowo Tadeusza Rejtana
Powierzchnia
60.00 m2
Stan:
bardzo dobry
Pokoje
3
Rok budowy
1984
Piętro
1
Kondygnacje
4
Oferta dostępna od:
2019-07-01
OPIS OFERTY

Kup Bezpiecznie i Bez Prowizji! Oferta w promocji bez prowizji Kupującego.

Dokładny Adres nieruchomości to Wejherowo ul. Rejtana 1 

Oferta idealna dla osób pragnących mieszkać w centrum, blisko szkoły, przychodni, sklepów wielkoformatowych oraz przystanku SKM.

LOKALIZACJA:
mieszkanie mieści się na znanym osiedlu \”chopina\”. Miejsce to charakteryzuje się świetnym dostępem do wszelkich udogodnień. W obrębie mieszkania mamy wiele sklepów handlowych dostępnych na wyciągnięcie ręki. Pięć minut zajmie nam spacer do szkoły podstawowej, która posiada basen oraz boiska wielofunkcyjne, a zimową porą zadaszone boisko zmienia się w lodowisko. Bliskość drogi krajowej nr 6, połączenia autobusowe oraz kolej metropolitarna (SKM) zapewniają łatwość przemieszczania się w granicach Trójmiasta i poza nimi. Z kolei las i tereny zielone są doskonałym miejscem codziennej i weekendowej rekreacji. szkoły, przedszkola i place zabaw. Okolica jest cicha i spokojna.

MIESZKANIE:
lokal składa się z trzech oddzielnych pokoi, łazienki, toalety oraz kuchni. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4 m2. Mieszkanie jest po generalnych remoncie w 2014 wszystkich instalacji: w tym WODNA + Kanalizacyjna + Gazowa + Elektryczna. Podczas remontu dodatkowo wyprowadzono instalację ALARMOWĄ oraz internetowo telewizyjną do każdego pokoju. Remont obejmował również tynkowanie ścian, wykonanie nowej wylewki posadzki, generalny remont łazienki oraz toalety, wymianę drzwi wraz z futrynami, montaż sufitów podwieszanych oraz wymianę drzwi wejściowych do mieszkania.

Do mieszkania przynależy piwnica 7,23 m2 oraz prywatne miejsce postojowe na parkingu zabezpieczonym szlabanem.

Termin wydania: do uzgodnienia

Czynsz: 379 lato 550 zima

Stan prawny: pełna własność wraz z Gruntem.

BUDYNEK:
mieszkanie mieści się w budynku z wielkiej płyty, z przełomu lat 80-90. Ogólny stan budynku jest bardzo dobry. Wejście do bloku zabezpieczone domofonem.

Plany Nieruchomości.

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Piotr Ratajczak.

piotr@ratajczaknieruchomosci.pl
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.