Działki Na sprzedaż

Działka (Budowlana) Trąbki Wielkie ul. Gdańska.

Cena: 740000zł
Numer oferty:
32832730
Adres:
Trąbki Wielkie, Trąbki Wielkie Gdańska
Powierzchnia
8719.00 m2
Stan:
bardzo dobry
OPIS OFERTY

LOKALIZACJA:

Drzewina położona jest w gminie Trąbki Wielkie. Miejscowość niezwykle cicha i zielona, co czyni to miejsce idealnym do odpoczynku i wyciszenia. Odległość wynosząca 33km od Gdańska sprawia, że w 40 minut możemy znaleźć się w Trójmieście. W pobliżu znajduje się zakon Karmelitów Bosych oraz obszar „Zielenina” Natura 2000, co pokazuje jak spokojnym miejscem jest ta okolica. Miejsce sprawdzi się zarówno do odpoczynku jak i rozwojowo pod inwestycję o charakterze rekreacyjnym i wypoczynkowym (dla różnych grup wiekowych). 

DOM:

Zmodernizowana chata gburska składa się z dwóch poziomów o łącznej powierzchni około 140m2. Na parterze znajdują się 3 pokoje, w tym jeden otwarty na kuchnię, łazienka, WC oraz korytarz. Na piętrze mamy 2 duże pokoje mogące pomieścić około 10 osób. Dom jest idealnym miejscem na rodzinny wypoczynek lub weekendowe spotkania z grupą znajomych. Wyjście z kuchni prowadzi na część ogrodu, w której znajduje się grill i miejsce na ognisko.
Budynek jest ocieplony styropianem i posiada plastikowe okna. O ogrzewanie dba kominek oraz piec kominkowy. Woda dostarczana z wodociągu gminnego ogrzewana przez bojler.

TEREN:

Na nieruchomość składają się 3 działki, których wspólna wielkość wynosi 8719m2. Na posesję prowadzi elektryczna brama wjazdowa, po przekroczeniu której wjeżdżamy w przestrzeń, na której można zaparkować samochody. Na terenie znajduje się wiata wykorzystywana do celów integracyjnych oraz dwa stawki o nieregularnych kształtach. Teren porośnięty starodrzewem jest ogrodzony i przylega do rzeczki oraz lasu. 

Obecnie nieruchomość jest wynajmowana do czerwca 2021 roku. W związku z tym możliwość przekazania domu dopiero po tym terminie. 
Serdecznie zapraszam do kontaktu w sprawie tej wyjątkowej nieruchomości!

Podsumowanie oferty:
Nieruchomość Działka | Trąbki Wielkie | Drzewina | 83-041

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Karolina Bronisz.

+48730660518
kbronisz@ratajczaknieruchomosci.pl
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.