Domy Na sprzedaż

Dom (Bliźniak) Nowy Dwór Gdański ul. Ernesta Wejhera.

Cena: 1300000zł
Numer oferty:
32857147
Adres:
Nowy Dwór Gdański, Nowy Dwór Gdański Ernesta Wejhera
Powierzchnia
346.30 m2
Stan:
dobry
Pokoje
6
Rok budowy
1992
Kondygnacje
4
OPIS OFERTY

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 396,60m2, który poza doskonałym układem dwóch mieszkań ma ogromny potencjał inwestycyjny!

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS – RATAJCZAK NIERUCHOMOŚCI!

LOKALIZACJA:

Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta, w Nowym Dworze Gdańskim, przy ulicy Wejhera. W najbliższej okolicy pełne zaplecze usługowo-handlowe – liczne banki, sklepy, markety, bary, restauracje, poczta, apteka. W bardzo bliskim sąsiedztwie Urząd Miejski, Starostwo Powiatowe oraz Urząd Skarbowy. Wszystko na przysłowiowe wyciągnięcie ręki! 
Pomimo położenia w ścisłym centrum, zaledwie krótki spacer dzieli nas od terenów zielonych i wypoczynkowych – w najbliższej okolicy skwer F. Chopina, rzeka Tuga czy Żuławski Park Historyczny.

Pomimo położenia w ścisłym centrum miasta, okolica jest bardzo cicha i spokojna, a wjazd na posesję jak i do garażu jest bardzo wygodny i bezproblemowy.

Bardzo dobre połączenie z Trójmiastem – wygodną, dwupasmową trasą S7 dojedziemy do Gdańska w niespełna 30 minut!

DOM:

Nieruchomość wybudowana w 1992 roku, na w pełni uzbrojonej działce o łącznym metrażu 296m2. Stan budynku dobry.

Po wejściu od podwórza wita nas wejście do piwnicy, przestronny korytarz oraz zadbana klatka schodowa prowadząca do mieszkania nr 1 oraz mieszkania 2. Obok mieszkania nr 2 wejście na strych, który rozciąga się nad całym domem i jest gotowy do zagospodarowania.

Dom składa się z 5 kondygnacji:

piwnica – z kotłownią i licznymi pomieszczeniami gospodarczymi;

parter – do tej pory funkcjonował jako lokal użytkowy, dodatkowo na tym poziomie znajdują się toaleta oraz zaplecze, a także boczne, samodzielne wejście na klatkę schodową domu;

I piętro – mieszkanie nr 1, na które składają się: salon 40m2 z wyjściem na balkon, 2 pokoje, kuchnia z pomieszczeniem np. na spiżarnię, łazienka z toaletą, oddzielna toaleta oraz korytarz z szafą.

II piętro – mieszkanie nr 2, na które składają się: salon z wyjściem na balkon, kuchnia z dodatkowym pomieszczeniem, łazienka z toaletą, oddzielna toaleta, 2 pokoje oraz korytarz z szafą;

poddasze/strych  – wejście z II piętra przez klatkę schodową, poddasze rozciąga się nad całym domem i jest gotowe do zaaranżowania według własnego pomysłu.

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

– idealne rozwiązanie pod inwestycję;
– położenie w ścisłym centrum;
– 2 niezależne mieszkania;
– lokal użytkowy na parterze z możliwością przekształcenia na część mieszkalną;
– garaż;
– ogromne, klimatyczne poddasze ze stropami, które można zagospodarować w dowolny sposób;
– wszędzie blisko!

Serdecznie zapraszam na prezentację tej niezwykle ciekawej nieruchomości!

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Sylwia Pach.

+48730660543
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.