Mieszania Na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk Kiełpinek ul. Przytulna.

Cena: 567000zł
Numer oferty:
32907619
Adres:
Gdańsk, Gdańsk Przytulna
Powierzchnia
66.00 m2
Stan:
bardzo dobry
Pokoje
3
Rok budowy
2017
Piętro
2
Kondygnacje
8
Oferta dostępna od:
2019-10-28
OPIS OFERTY

LOKALIZACJA:
Nieruchomość znajduje się na osiedlu \’\’Wiszące Ogrody\’\’ – położonym w dzielnicy Gdańsk Kiełpinek,  mieszczącej się na południowym-zachodzie od Moreny. Otoczone są przez liczne tereny rekreacyjne i lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dzięki rozbudowie Węzła Karczemki, bliskości Obwodnicy Trójmiasta oraz bliskości przystanku PKM – jest to najlepiej skomunikowana dzielnica Gdańska.

NIERUCHOMOŚĆ:
Nieruchomość o powierzchni 66,91m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym (23,4 m2), dwóch sypialni (11,5 m2)(11,6 m2), łazienki (5,7 m2) oraz przedpokoju (4 m2). W budynku użyto niestandardowych rozmiarów okien,  przez co nieruchomość jest znakomicie oświetlona oraz przestrzenna.

BUDYNEK:
Budynek wybudowany przez dewelopera ,,HOSSA\’\’.  W otoczeniu  mnóstwo zieleni, oraz oświetlenia LED, które nadają osiedlu niesamowitej atmosfery. Budynek jest monitorowany oraz w każdym budynku znajdują się cichobieżne windy. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

OKOLICA:
W bezpośrednim sąsiedztwie Wiszących Ogrodów zlokalizowane duże centrum handlowe z hipermarketem spożywczym Auchan, sklep sportowy Decathlon, duży sklep z zabawkami, market budowlany i motoryzacyjny. Rozwinięta infrastruktura drogowa i kolejowa umożliwia mieszkańcom Wiszących Ogrodów swobodne poruszanie się po całym Trójmieście.

KOMUNIKACJA:
Przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej „Gdańsk Kiełpinek” umożliwia wygodne i szybkie połączenia z Wiszących Ogrodów w kierunku Wrzeszcza oraz centrum, a także gdańskiej starówki, portu lotniczego, do Gdyni i na Kaszuby.
Komunikację miejską uzupełniają linie autobusowe, które łączą Wiszące Ogrody z pozostałymi dzielnicami Gdańska, m.in.. Z Wrzeszczem i z centrum miasta. Bliskość Węzła Karczemki i Obwodnicy Trójmiasta umożliwia szybkie przemieszczanie się po całej metropolii.

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Wioleta Popławska.

+48730660563
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.