Mieszania Na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Ogarna.

Cena: 599000zł
Numer oferty:
32925891
Adres:
Gdańsk Śródmieście, Gdańsk Ogarna
Powierzchnia
35.00 m2
Stan:
idealny
Pokoje
2
Rok budowy
1960
Piętro
1
Kondygnacje
4
Oferta dostępna od:
2020-03-02
OPIS OFERTY

LOKALIZACJA:

Stylowe mieszkanie zlokalizowane na gdańskim Starym Mieście przy ul. Ogarnej. Ulica zaczyna się przy skrzyżowaniu z ul. Garbary przy południowo-zachodnim narożniku dawnych umocnień Głównego Miasta i przebiega wzdłuż południowej krawędzi głównomiejskich umocnień (m. in. Baszta Narożna i pozostałości starych obwarowań w ciągu ulicy \”Za Murami\”), aż do Bramy Krowiej nad Starą Motławą. Dosłownie mamy 1 min drogi spacerem do ul. Długiej.
Położenie tej nieruchomości pozwala na szybkie przemieszczanie się po mieście przy pomocy komunikacji miejskiej jak i samochodem. Jest to idealne miejsce dla osób pracujących oraz tych, którzy lubią odpocząć na Starym Mieście, a tu jest dostępnych wiele atrakcji umilających czas.
Dodatkowa bliskość rozbudowanej infrastruktury handlowo-usługowej znacznie ułatwia życie. Sklepy spożywcze, przedszkola, szkoły i tak naprawdę wszelkie udogodnienia jakie może zapewnić nam życie w mieście znajdziemy w pobliżu naszego przyszłego mieszkania.

MIESZKANIE:

Mieszkanie o powierzchni 35 m2 składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą, komunikacji. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Wykończenie z najwyższej jakości materiałów, realizowane przy pomocy projektanta wnętrz, który zadbał o połączenie luksusowego designu z klimatem starego miasta. Nieruchomość bardzo przestronna i jasna.

Cena dotyczy mieszkania wraz z całym wyposażeniem.

Mieszkanie może być z powodzeniem użytkowane na potrzeby własne lub jako zakup inwestycyjny.

Podsumowanie oferty:
Nieruchomość Mieszkanie dwupokojowe dostępne ulica Ogarna | Gdańsk Śródmieście | 80-826

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Radosław Zawadzki.

+48730660537
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.