Domy Na sprzedaż

Dom (Wolnostojący) Kłodawa ul. 3 Maja.

Cena: 309000zł
Numer oferty:
32927514
Adres:
Kłodawa 3 Maja
Powierzchnia
90.00 m2
Stan:
deweloperski
Pokoje
4
Rok budowy
2020
Kondygnacje
2
Oferta dostępna od:
2020-10-01
OPIS OFERTY

Do zaoferowania mamy dla Państwa dom wolnostojący dwulokalowy o powierzchni 90m2.

Lokalizacja
Jest to jeden z atutów tej nieruchomości. Dom mieści się na Osiedlu Gdańskim III wybudowanym przez dewelopera Chmara, jednego z najlepszych na pomorskim rynku. Jest to zespół komfortowych bezczynszowych domów, powstający w miejscowości Kłodawa Gdańska, 2 km od Trójmiejskiej Obwodnicy, a 4 km od Pruszcza Gdańskiego. Indywidualny charakter inwestycji sprawia, że jest to miejsce przyjazne zarówno rodzinom z dziećmi, jak i singlom ceniącym sobie spokój i bliskość natury.

Dom
Nieruchomość mieści się na działce o powierzchni 200m2 oraz własny ogród 75m2 i miejsce postojowe przed domem. Funkcjonalne, przestronne i nasłonecznione domy zostały zaprojektowane tak, aby każdy mieszkaniec z łatwością mógł zaaranżować je na wiele sposobów. Tak też zrobił właściciel prezentowanej nieruchomości. Adaptacja poddasza i dodanie dwóch okien powoduje, że dom powiększa nam się o 20m i dodatkowy pokój.
Budynek wykonywany w wysokim standardzie deweloperskim, z dobrej jakości materiałów budowlanych, co zapewni komfort i bezpieczeństwo oraz niskie koszty mieszkania na wiele lat. Stan deweloperski pozwoli każdemu stworzyć od podstaw swoje wymarzone miejsce. Wykończenie: dach docieplony 20cm wełną pokryty ceramiczną dachówką firmy Brass, ściany elewacyjne będą otynkowane, od strony wewnętrznej ściany murowane zostaną otynkowane, pokryte gładzią szpachlową, okna energooszczędne. W budynku projektowana jest wewnętrzna instalacja C.O. i C.W.U. Budynek będzie ogrzewany za pomocą pieca gazowego dwufunkcyjnego z zamkniętą komorą spalania, służącego również do grzania wody do celów użytkowych.
Układ funkcjonalny domu oraz wizualizację wykończenia załączono w galerii.

Odbiór domu po III kwartale 2020 roku. Sprzedaż na za zasadzie cesji przeniesienia własności.

Dom oraz przestrzeń wokół niego tworzy bardzo gustowną i spójną kompozycję. Można się tu po prostu dobrze czuć i zakochać w nim od pierwszej wizyty.

Oferta przez nas przedstawiona jest sprawdzona pod względem formalno-prawnym i dodatkowo jej bezpieczeństwo wspiera aktualna polisa OC.

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Radosław Zawadzki.

+48730660537
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.