Domy Na sprzedaż

Dom (Wolnostojący) Gościcino ul. Osiedlowa.

Cena: 700000zł
Numer oferty:
32937642
Adres:
Gościcino, Gościcino Osiedlowa
Powierzchnia
180.00 m2
Stan:
dobry
Pokoje
7
Rok budowy
1973
Kondygnacje
2
Oferta dostępna od:
2020-02-10
OPIS OFERTY

Zapraszam na Prezentację nieruchomości mieszczącej się w Centrum Gościcina.
Kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości. 

Zapraszam do skorzystania z Wirtualnego Spaceru:
https://vt.plushglobalmedia.com/tour/TT16FHZ9F4

BUDYNEK:
nieruchomość wybudowana w 1973 roku, na działce o powierzchni 1380 m2. Główny dom posiada piwnice, strych oraz dwa piętra użytkowe. Powierzchnia użytkowa pięter to 180 m2. Większa cześć domu została wyremontowana, przy zachowaniu spójności. Możliwość adaptacji części strychowej w część mieszkalną. Budynek ogrzewany jest piecem na eko-groszek z płaszczem wodnym, który pozwala nam również na palenie drewnem. Istnieje możliwość wykorzystania Gazu który znajduję się w drodze. Aktualnie dom nie jest przyłączony do sieci kanalizacyjnej, posiada szambo. Od strony północnej wykonana została altana, podjazd wyłożony został kostką.

Na działce został wybudowany samodzielny Garaż dwu Stanowiskowy z dostępem do wody, prądu oraz ogrzewania doprowadzonego z głównego budynku.

W drugiej części działki wybudowany został budynek gospodarczy, który posiada własną kotłownie, garaż jedno stanowiskowy. W górna część budynku zagospodarowana została jako mieszkanie o trzech pokojach, kuchni, łazienki oraz przedpokoju, o łącznej powierzchni 90 m2. Jednakże budynek nie jest zakwalifikowany jako mieszkalny. Sieć wodno-kanalizacyjna podłączona do szamba.

LOKALIZACJA
nieruchomość mieści się w centrum Gościcina, do domu prowadzą drogi asfaltowe. Nie opodal domu znajdują się sklepy spożywcze, kościół, super market, dworzec kolejowy oraz przystanek komunikacji miejskiej, skąd co 20 min odjeżdża autobus, który dowiezie nas do szkoły oraz dworca w Wejherowie.

Podsumowanie oferty:
Nieruchomość Dom siedem pokoi dostępny przy ulicy Osiedlowej | Gościcino | 80-241

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Jacek Ratajczak.

+48730660541
jacek@ratajczaknieruchomosci.pl
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.