Mieszania Na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Nadmorski Dwór.

Cena: 4900zł
Numer oferty:
32964323
Adres:
Gdańsk Brzeźno, Gdańsk Nadmorski Dwór
Powierzchnia
90.00 m2
Stan:
bardzo dobry
Pokoje
4
Rok budowy
2015
Piętro
3
Kondygnacje
3
Oferta dostępna od:
2020-02-01
OPIS OFERTY

LOKALIZACJA:
Nadmorski Dwór został zaprojektowany tak, by mieszkańcy osiedla czuli się jak w śródziemnomorskim resorcie. Białe budynki są częściowo pokryte deskami, witrynowe okna oraz szklane balustrady balkonów wpuszczają do mieszkań więcej słońca. Mieszkańcy ostatnich pięter mogą napawać się widokiem morza z prywatnych platform widokowych na dachu.

Zielono i sportowo
Nadmorski Dwór skąpany jest w zieleni. Budynki porasta winobluszcz, a pomiędzy nimi przelewa się sztuczna struga zakończona kaskadą i fontanną. Wewnątrz osiedla, w zachowanym sosnowym zagajniku, znajduje się park z boiskiem, kortem tenisowym i placem zabaw.

Miejsca do treningów i relaksu w klubach fitness wystarczy dla wszystkich chętnych – na terenie Nadmorskiego dworu znajdują się aż 3 takie kompleksy.

Aby znaleźć się na plaży wystarczy krótki spacer z Nadmorskiego Dworu promenadą przez Park Reagana. Na końcu promenady, na molo można głęboko odetchnąć morskim powietrzem. Nadmorskie kafejki, ścieżki rowerowe i piękny park dają różnorodne możliwości wypoczynku przez cały rok.

Odpoczynek od miasta
Nadmorski Dwór jest oddzielony od miasta sosnowym zagajnikiem. Zapach igliwia i cisza relaksują po intensywnym dniu.
W pobliżu znajdują się sklepy i punkty usługowe zaspokajające podstawowe potrzeby.

Do osiedla łatwo dojechać dzięki zmodernizowanym drogom oraz komunikacji publicznej łączącej miasto z terenami rekreacyjnymi nad morzem. Atrakcje gdańskiego Głównego i Starego Miasta są w zasięgu 10 minutowego dojazdu.

MIESZKANIE:
wykończone ze smakiem wysokiej jakości materiałami.
Dwustronne, z tarasem otaczającym cały lokal i dodatkowym miejscem wypoczynku na dachu budynku. Trzy przestronne sypialnie i salon z aneksem kuchennym.

Do mieszkania przynależa dwa miejsca parkingowe w hali garażowe.

Zapraszam na prezentację i do rozmów o warunkach wynajmu tego wyjątkowego mieszkania.

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Piotr Łopaciński.

+48790660557
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.