Mieszania Na sprzedaż

Mieszkanie Sopot Karlikowo ul. Władysława Łokietka.

Cena: 1349000zł
Numer oferty:
32977445
Adres:
Sopot Karlikowo, Sopot Władysława Łokietka
Powierzchnia
74.00 m2
Stan:
bardzo dobry
Pokoje
2
Rok budowy
2013
Piętro
0
Kondygnacje
3
Oferta dostępna od:
2019-06-04
OPIS OFERTY

Atrakcyjny trzypokojowy apartament w Sopocie przy ul. Władysława Łokietka, w 3-piętrowym budynku z 2013 roku, z elegancką architekturą, nawiązującą do typowego sopockiego stylu.

LOKALIZACJA 

Kameralna architektura , spokojna okolica, duża ilość terenów zielonych i rekreacyjnych oraz wygodny dojazd do głównych arterii komunikacyjnych Trójmiasta sprawiają, że niniejsza oferta jest idealną propozycją dla osób marzących o zamieszkaniu w kurorcie. Spełni oczekiwania także inwestorów z wyobraźnią.

Przy samym morzu i plaży (5 minut spacerkiem), z dostępem pieszym do atrakcji na Monte Cassino, kolejki SKM, PKP, ścieżek rowerowych, sklepu \”tuż za rogiem\” i bezpośredniego autobusu numer 122 na lotnisko(150m).

APARTAMENT 

Apartament podzielony na dwa odrębne studia,o pow .34 m2 każde.
Duże panoramiczne okna wychodzące na prywatny taras z zielonym patio na zachodzie.
Oba apartamenty są niezależne i samodzielne,można powrócić do stanu pierwotnego, trzypokojowego.
Osiedle złożone z 3 budynków jest w pełni dozorowane i monitorowane a wygodne, przynależne do apartamentu miejsce parkingowe znajduje się w podziemnej hali garażowej i jest wliczone w cenę.

Osiedle ogrodzone i monitorowane. Do brzegu morza i piaszczystej plaży ok. 300m, w pobliżu dużo zieleni i miejsc rekreacyjnych – Hipodrom, Sopocki Klub Windsurfingowy, Hala Widowiskowo- Sportowa Ergo Arena. Bardzo dobra infrastruktura – SKM, autobus, sklepy. Idealne miejsce zarówno dla osób szukających aktywnego sposobu wypoczynku, jak i tych poszukujących nowoczesnego i komfortowego miejsca do zamieszkania.

ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ.

Sylwia Pach.

+48730660543
Polecane oferty

przygotowane dla ciebie.