#z miłości

do Nieruchomości.

“Tylko u Nas!” czyli umowa na wyłączność. Jestem na TAK!.

18 marca, 2019

Sprzedając nieruchomość oczekujesz realizacji z góry założonego celu?
Odbierasz setki telefonów z agencji i każdy opowiada to samo? 

Nie daj się zwieść i to Ty podejmij decyzję komu powierzysz sprzedaż swojej nieruchomości.

Dziś Klienci coraz bardziej przekonują się do tego rodzaju współpracy z agencjami. W dużym skrócie skutkuje ona gwarancją agencji, że wydane środki na marketing i promocję oferty swojego Klienta przełożą się w efekcie końcowym na sprzedaż nieruchomości, a co za tym idzie agencja otrzyma wynagrodzenie za dobrze wykonaną pracę. 

Poniżej klika powodów, które pokazują przewagę umów na wyłączność: 


Aktywny Marketing:

Internet jest najbardziej wartościowym narzędziem do znalezienia Klienta. Codziennie portale internetowe są odwiedzane przez kilkaset tysięcy osób poszukujących nowego mieszkania czy domu. Ilość i wybór ofert bardzo często przyprawia Klientów o ból głowy. Aby Twoja oferta pokazała się im jako pierwsza, agencja musi zainwestować w pozycjonowanie. Dzięki pierwszej pozycji w Twojej dzielnicy lub mieście masz pewność że Klient trafi do Ciebie. Tylko przy umowach na wyłączność agencja ma pewność, że wydatki na reklamę przyniosą spodziewany efekt, dzięki czemu możemy zainwestować znacznie więcej.


Przygotowanie oferty na sprzedaż:

Na pewno nie raz widziałeś programy telewizyjne, w których profesjonalni inwestorzy rynku nieruchomości zarabiają krocie na remontach i szybkiej sprzedaży. Nam zależy na tym, aby Twoja oferta osiągnęła maksymalne rynkowe wartości cenowe. Doradzimy co powinieneś zmienić, jak w niedrogi sposób podnieść wartość oferty, jak wyróżnić się na tle konkurencji. Podkreślimy atuty Twojej nieruchomości, dzięki czemu cena ofert naszych klientów średnio wzrasta o 7%.


Dedykowany doradca:

Agent z doświadczeniem, który zadba o to by transakcja przebiegła w sposób bezpieczny. Wiedząc, że od niego zależy sukces Twojej transakcji, przykłada się trzykrotnie bardziej niż przy umowie OTWARTEJ. Agent staje się prywatnym handlowcem ukierunkowanym na jeden CEL, aby sprzedać dla Ciebie Twoją nieruchomość. 


Informacja zwrotna:

Chciałbyś wiedzieć co mówią Klienci na prezentacjach? Jaka jest oglądalność oferty na portalach? Jakie są rokowania czasowe na zrealizowanie transakcji? Przy umowie na wyłączność otrzymasz dokładny raport z przeprowadzonych działań bezpośrednio od Twojego prywatnego Agenta.


nowy oraz

Oszczędność czasu:

Każda nowa umowa pośrednictwa wiąże się z podpisaniem umowy, wykonaniem sesji fotograficznej, zarezerwowaniem wolnego czasu na dopełnienie formalności, odebraniem setki telefonów i wykonaniem kilkunastu spotkań. W efekcie końcowym Twoją nieruchomość sprzeda tylko jedna agencja. Czy nie lepiej byłoby wybrać jednego agenta, który zaangażuje się na 100%, zainwestuje w profesjonalną sesję fotograficzną i oraz marketing?

Nie trać czasu i wybierz najlepszą ofertę dla CIEBIE! 

Autor

Piotr Ratajczak.

Absolwent Gdyńskiej Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu na kierunku Gospodarowania Nieruchomościami. Od 2013 roku związany z nieruchomościami. Wybitny Agent Nieruchomości, wielokrotnie nagradzany i doceniany za swoją postawę i umiejętności. Doświadczenie menadżerskie zdobywał pod okiem najlepszych specjalistów rynku trójmiejskiego. Specjalizuje się w nieruchomościach segmentu Premium, oraz Invest. Na codzień, bardzo energiczny menadżer pracujący w stylu LIDERA. Świetny mówca i negocjator potrafiący sprostać wymaganiom najtrudniejszych klientów.

Komentarz zamknięty.