# z miłości

do Nieruchomości.

13 Agentów pracuje z nami.

Sekretariat.

+48 730660536
m.auguscik@ratajczaknieruchmosci.pl

Odpowiedzialna, zaangażowana, uśmiechnięta. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w sprzedaży i obs [...]

Doradca Klienta

Marta Auguścik.

+48 730660525
j.gegotek@ratajczaknieruchomosci.pl

Licencjonowany Pośrednik Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, absolwentka Uniwersytetu Ekonomiczn [...]

Doradca Klienta

Justyna Gęgotek.

+48730660563
w.poplawska@ratajczaknieruchomosci.pl

Agentka nieruchomości, która rozumie Twoje potrzeby, potrafi szybko nawiązywać kontakty, budować dłu [...]

Doradca Klienta

Wioleta Popławska.

+48730660543
sylwia@ratajczaknieruchomosci.pl

Licencjonowany pośrednik. Ekspert nieruchomości komercyjnych, doświadczony specjalista z zakresu ana [...]

Ekspert ds. sprzedaży

Sylwia Pach.

+48790660557
p.lopacinski@ratajczaknieruchomosci.pl

Doświadczony Agent Nieruchomości, rodowity gdańszczanin. Śmiało można powiedzieć, że zna to miasto j [...]

Ekspert ds. sprzedaży

Piotr Łopaciński.

+48730660542
n.potrykus@ratajczaknieruchomosci.pl

Energiczna, uśmiechnięta, zarażająca optymizmem. Jej pogodne usposobienie sprawia, że Klienci czują [...]

Ekspert ds. sprzedaży

Natalia Potrykus.

+48730660562
k.kozlowski@ratajczaknieruchomosci.pl

Agent, dla którego praca stała się pasją. Z wykształcenia architekt, który dzięki swoim umiejętności [...]

Doradca Klienta

Krzysztof Kozłowski.

+48730660545
k.kulesza@ratajczaknieruchomosci.pl

Wykorzystanie odpowiednich technologii, dbałość o szczegóły i entuzjazm to według mnie złoty środek [...]

Ekspert ds. sprzedaży

Krystian Kulesza.

+48730660518
kbronisz@ratajczaknieruchomosci.pl

Uwielbiam pracę z ludźmi. To właśnie kontakt z nimi daje mi pozytywną energię do pracy. Radość na tw [...]

Zastępca Dyrektora Sprzedaży

Karolina Bronisz.

+48730660541
jacek@ratajczaknieruchomosci.pl

Absolwent Akademii Marynarki Wojennej na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Już w trakcie studiów r [...]

Ekspert ds. sprzedaży

Jacek Ratajczak.

730660558
i.izdebski@ratajczaknieruchomosci.pl

Agent z pasją. Jego celem jest sprzedaż nieruchomości w najlepszych cenach. Profesjonalizm, opanowan [...]

Ekspert ds. sprzedaży

Ireneusz Izdebski.