Oferta sprzedana | Liczba wyświetleń: 690

Dom na sprzedaż Gdańsk Bysewo, - Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej|bez Pcc 2%

8 603 zł / m2

Cena : 1 299 000 zł

Cena 1 299 000 zł
Cena za m2 8 603 zł
Powierzchnia 151.00
Typ Budynku Bliźniak
Rok budowy 2025
Liczba pokoi 4
Miejscowość Gdańsk
3

Dane Nieruchomości :

Informacje finansowe

Cena 1 299 000 zł
Cena za m28 603 zł
Powierzchnia151.00

Lokalizacja

MiastoGdańsk
Kod pocztowy80-298
DzielnicaBysewo

Dane ogólne

Nr ofertyR-650497
Rok budowy2025
Forma własnościwłasność
Rynekwtórny
Standeweloperski

Media

Ogrzewaniepompa ciepła

Dane techniczne

Typ budynkuBliźniak
Powierzchnia użytkowa137.00
Powierzchnia działki500.00
Ilość pokoi4
Ilość łazienek2
Wysokość sufitu265 cm
Materiał dachu79
StrychTak
ParkingTak
GarażTak
OgródTak

Opis Nieruchomości :

Z NAMI NIE ZAPŁACISZ PROWIZJI OD ZAKUPU!   BEZ PODATKU PCC 2%

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | Gdańsk Bysewo | 151 m² | Duża działka 500 m² | Garaż | Ogrzewanie podłogowe

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej, zielonej dzielnicy Gdańska - Bysewo. Inwestycja łączy wysoki standard wykonania, funkcjonalny projekt i atrakcyjną lokalizację - idealne miejsce do zamieszkania dla rodzin, osób ceniących komfort oraz dla inwestorów szukających jakościowej nieruchomości.

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
  • Duży, słoneczny ogród - ok. 500 m²
  • Ekspozycja południowo-zachodnia - doskonałe nasłonecznienie wnętrz
  • Funkcjonalny i przemyślany układ pomieszczeń
  • Garaż w bryle budynku + dwustanowiskowy podjazd
  • Kameralna, niska zabudowa
  • Bezpośrednie sąsiedztwo lasów i terenów rekreacyjnych
  • Brak podatku PCC - oszczędność przy zakupie
INWESTYCJA:
  • Powierzchnia domu: 151,22 m²