Sprzedaj z nami
Nieruchomość

Agencja nieruchomości Ratajczak to biuro pośrednictwa nieruchomości z ugruntowaną pozycją i doświadczeniem na rynku pomorskim, dysponująca bogatym zapleczem rozwiązań i narzędzi do przeprowadzania bezpiecznych transakcji sprzedaży nieruchomości.

Sprawność działania i elastyczne podejście do Klienta to gwarancja udanej sprzedaży nieruchomości.

Nasi specjaliści z szerokim doświadczeniem w obrocie nieruchomości na bieżąco śledzą sytuację na rynku, dzięki czemu każdy Klient ma pewność, że dokona sprzedaży nieruchomości, najkrótszym czasie w najlepszej cenie.

Dodaj ofertę sprzedaży
Twojej nieruchomości

wszystko
Zadbamy o

Zadbamy
o wszystko

Twój czas jest dla nas bezcenny – skorzystaj z profesjonalnej pomocy sprzedaży Twojej nieruchomości.

Obsłużymy za Ciebie każdą osobę zainteresowaną zakupem Twojej nieruchomości – nie będziesz odbierać telefonów ani umawiać spotkań

Opracujemy dla Ciebie profesjonalne ogłoszenia sprzedaży Twojej nieruchomości

Jeśli zdecydujesz się podpisać z nami umowę na wyłączność, otrzymaszasz wirtualny spacer po Twojej nieruchomości

Wszystkie formalności prawne załatwimy za Ciebie

Dobierzemy preferowanego przez Ciebie klienta – gotówka czy kredyt

Decyzja o sprzedaży nieruchomości

Jeśli chcesz szybko sprzedać nieruchomość, ​nie trać czasu – my sprzedamy ją szybko, za maksymalną cenę rynkową i to bez Twojego zaangażowania czasowego. Decyzja o współpracy z biurem nieruchomości Ratajczak to gwarancja sukcesu.

Akcja szybka sprzedaż nieruchomości

Wybierz agencję nieruchomości, postaw na doświadczenie i zaufaj nam. Sprawdź – Co mówią nasi klienci, a następnie to proste - uzupełnij formularz kontaktowy i zobacz, co możemy Ci zaoferować. Konsultacje nic nie kosztują.

Zanim zaczniemy sprzedaż twojej nieruchomości

ANALIZA STANU PRAWNEGO - częstym błędem właścicieli jest rozpoczęcie sprzedaży nieruchomości w momencie, gdy nie mogą jej sprzedać (sprzedaż przed upływem 5 lat, brak księgi wieczystej, zaległości w opłatach itd.), dlatego my sprawdzimy dla Ciebie wszystkie dokumenty i doradzimy, najkorzystniejszą dla Ciebie opcję.

CENA - czy wiesz że gdy wystawisz ofertę ze zbyt niską ceną, to sprzedasz nieruchomość w jeden dzień, ale czy Tobie się to opłaci? Z drugiej strony - gdy cena nieruchomości będzie za wysoka, możesz ją sprzedawać nawet rok lub dłużej. Czy wiesz, że „rzecz jest warta tyle, ile ktoś jest w stanie za nią zapłacić?”

OSZACOWANIE WARTOŚCI - na spotkaniu w Ratajczak Nieruchomości otrzymasz spersonalizowaną wycenę Twojej nieruchomości na postawie cen transakcyjnych.

GRUPA DOCELOWA - każda nieruchomość jest inna, ma swoje wady i zalety. Aby sprzedać skutecznie, należy określić, kto może być zainteresowany zakupem. Przygotowując ofertę sprzedaży konkretnej nieruchomości, należy ją ukierunkować pod odpowiednią grupę odbiorców. My się tym zajmiemy profesjonalnie.

Przygotowanie oferty twojej nieruchomości na sprzedaż

PROFESJONALNA SESJA FOTOGRAFICZNA - w myśl zasady, że ‘jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów”.

OPIS - wciągający , rzeczowy i na temat.

PLAN NIERUCHOMOŚCI - odkrywa to, czego nie widać na zdjęciach, czyli układ funkcjonalny mówi o tym, jakie możliwości wykorzystania powierzchni ma mieszkanie czy dom.

Wirtualna wizyta 360 – coraz popularniejsza i zaciekawia potencjalnego nabywcę. 100 klientów jednego dnia? Aby wybrać jednego, który na prezentację przyjdzie kupić, a nie tylko się rozejrzeć, potrzebne jest właściwe zaplanowanie prezentacji nieruchomości.

Zdjęcia z Drona - z góry jesteśmy wstanie pokazać to, czego na pierwszy rzut oka nie widać, a to właśnie lokalizacja ma jedno z największych znaczeń w cenie końcowej Twojej nieruchomości.

Finalizujemy transakcje sprzedaży Twojej Nieruchomości

Marketing mieszkań – posiadamy wykwalifikowany zespół ekspertów znających specyfikę branży oraz potrzeb klientów. Dysponujemy szerokim wachlarzem narzędzi, aby sprzedać Twoje mieszkanie.

Pozycjonowanie na portalach mieszkań – nasze mechanizmy pozycjonowania sprawią, że oferta sprzedaży Twojego mieszkania będzie wysoko w wynikach wyszukiwania i szybko dotrze do potencjalnego klienta, który kupi!

Reklama social media mieszkań – ustawiamy reklamy w portalach społecznościowych tak, aby wyświetlały się jak największej grupie użytkowników.

Baner SPRZEDAM mieszkanie – projektujemy profesjonalne, przyciągające uwagę klientów banery reklamowe. Nasi graficy zatroszczą się o najdrobniejszy detal projektu, a Ty wybierzesz ten, który najbardziej Ci się podoba.
Własna Baza Klientów Kupujących – nasze wieloletnie doświadczenie na rynku pośrednictwa sprzedaży nieruchomości sprawiło, że mamy szeroką bazę potencjalnych klientów, którzy mogą być zainteresowani zakupem Twojej nieruchomości. Dedykowany Agent Nieruchomości – w pracy stawiamy na zgrany zespół i profesjonalizm w działaniu. Przydzielony Tobie agent nieruchomości zajmie się Tobą od początku do końca transakcji sprzedaży. Twój agent nieruchomości odpowie na każde pytanie i pomoże Ci rozwiać wszystkie wątpliwości.

Sprzedaż nieruchomości ...krok po kroku

Chcesz sprzedać Mieszkanie, Dom, Lokal użytkowy?

...oto jak to zrobić:

Ustalenie kwoty, za którą dane mieszkanie ma zostać sprzedana, jest kluczową kwestią. Trafna wycena to podstawa do tego, aby dokonać jak najszybciej transakcji w konkretnej sytuacji rynkowej.

Jeśli cena będzie zawyżona, stracimy cenny czas oraz środki finansowe. Klient nie będzie zainteresowany zakupem mieszkania o zawyżonej cenie. Z czasem efektywności takiej oferty spada do zera. W tej sytuacji jedynym środkiem zaradczym będzie obniżenie ceny mieszkania, co często przekłada się na to, że klient traci więcej niż gdyby oferta wyceny jego mieszkania od razu była adekwatna do sytuacji rynkowej. Zła wycena mieszkania może narazić Klienta na straty rzędu kilkudziesięciu a nawet kilkuset tysięcy.

Powierzając nam sprzedaż mieszkania, masz pewność, że wykonamy dokładną analizę cenową i zaproponujemy Ci możliwie najwyższą cenę, za którą Twoje mieszkanie sprzeda się na wysoce konkurencyjnym rynku

Kluczowym elementem niezbędnym do szybkiej sprzedaży miekszań jest wdrożenie dobrego planu marketingowego. Nasz autorski plan składa się tak naprawdę z 5 etapów: Warunkiem niezbędnym do szybkiej sprzedaży mieszkań jest zastosowanie dobrego planu marketingowego.

Nasz plan składa się z 5 kroków:


OKREŚLENIE POWODÓW SPRZEDAŻY


Podstawą jest określenie celu sprzedaży mieszkania przy planowaniu działań marketingowych. Na początku należy poznać decyzję Klienta, czy sprzedaje mieszkanie z powodu spłaty zobowiązań finansowych czy też ma w planach kolejną transakcję, np. zakup mieszkania o większym metrażu. Po określeniu powodów sprzedaży podejmujemy określone działania, które w danej sytuacji Klienta będą dla niego optymalne, czyli sprzedaży mieszkania za jak najwyższą kwotę przy zachowaniu bezpieczeństwa i zakończeniu finalizacją sprzedaży.


WYCENA NIERUCHOMOŚCI

Źle oszacowana cena sprzedaży mieszkania powoduje, że daną ofertą potencjalni nabywcy nie są zainteresowani. Nasi agenci profesjonalnie wycenią Twoje mieszkanie tak, aby w danej sytuacji rynkowej była najbardziej konkurencyjna wśród innych dostępnych ofert sprzedaży mieszkań o podobnych parametrach.ANALIZA RYNKU

Profesjonalna analiza rynku – kondycja, ceny, zmieniające się trendy i preferencje potencjalnych nabywców to tylko część czynników, jakie musimy wziąć pod uwagę, aby stworzyć dla Ciebie konkurencyjną i atrakcyjną ofertę. Nasi agenci nieruchomości na bazie swojego szerokiego doświadczenia dokonają bieżącej analizy rynku, dzięki czemu szybko sprzedamy Twoje mieszkanie.USTALENIE CECH KLIENTA, NA KTÓRYM NAM ZALEŻY


W celu przygotowania oferty szytej pod potrzeby nabywcy, należy dokładnie opracować profil potencjalnego klienta. Konieczne jest określenie, do kogo będziemy kierować ofertę sprzedaży Twojego mieszkania. Jest to podstawa do dalszych działań marketingowych i budowania marki. Po stargetowaniu klienta jesteśmy w stanie ustalić, w jaki sposób należy przygotować daną nieruchomość, jej opis czy rozplanować sesję zdjęciową.

STRATEGIA PROMOCYJNA


Po określeniu powodu i celu sprzedaży, sprawdzeniu dokumentacji, analizie rynku i po określeniu profilu potencjalnego nabywcy jesteśmy w stanie opracować profesjonalną kampanię, której finałem będzie sprzedaż Twojego mieszkania.

Żeby szybko i sprawnie sprzedać mieszkanie, musisz sprawić, że Twoja nieruchomość zdecydowanie wyróżni się na tle konkurencji. Nie od dziś wiadomo, że kupujemy oczami. Wystarczy zrobić mały test. Wchodząc na portale z nieruchomościami, na co w pierwszej kolejności zwracamy uwagę? Oczywiście na zdjęcia. Często bywa tak, że nawet oferty, które wyróżniają się atrakcyjną ceną, tracą przez źle wykonane zdjęcia, które są tak naprawdę wizytówką oferty. Home Staging w dużym skrócie to przygotowanie mieszkania do sprzedaży. Atrakcyjne przygotowanie wnętrza do sprzedaży zainteresuje dużą liczbę potencjalnych nabywców, co w konsekwencji doprowadzi do szybkiej sprzedaży danego mieszkania. W naszym zespole posiadamy specjalistów w fotografii wnętrz, którzy zaproponują (poza oczywistym sprzątnięciu i ogólnym ładzie) aranżację miejsc, aby sprawiały wrażenie gotowych do zamieszkania w każdej chwili. Odpowiednie zaaranżowane zdjęcia wydobywają z mieszkań jej prawdziwy potencjał i przekładają się na wzrost zainteresowania daną ofertą. Wiadomo, że oglądający ogłoszenia opinię o danego mieszkania wyrabiają sobie w pierwszych kilkunastu sekundach na podstawie zdjęć, dlatego tak ważne jest skorzystanie z profesjonalnej usługi Home Stagingu w celu zainteresowania nabywcy na dłużej, a w konsekwencji doprowadzenia do zakupu nieruchomości.


Wbrew pozorom fotografia wnętrz to bardzo wymagająca umiejętność. Profesjonalny fotograf nieruchomości to jedna z kluczowych osób w sprzedaży lub wynajmie miekszań. Atrakcyjne fotografie wnętrz sprawiają, że nabywcy są zainteresowani daną ofertą, co oczywiście ma wpływ na większą liczbę potencjalnych klientów, którzy są zainteresowani prezentacją na żywo danego mieszkania. W konsekwencji zwiększa się prawdopodobieństwo szybkiej i zyskownej transakcji.
Zdjęcia wykonane przez naszych fotografów w pełni oddają atmosferę i styl prezentowanych wnętrz, co przekłada się na nasz szybką sprzedaż Twojego mieszkania.

Wirtualny spacer 3D pozwala zaprezentować każdy najmniejszy szczegół mieszkania, dając złudzenie, jakby potencjalny nabywca się po niej poruszał. Dzięki obrazom o wysokiej rozdzielczości spacery 3D dają realistyczne złudzenie przebywania w danej nieruchomości za pomocą komputera czy telefonu. Obecnie jest to jedno z najbardziej atrakcyjnych narzędzi na rynku sprzedaży, wynajmu oraz promocji mieszkania.

Organizacja jednego dnia otwartego w tygodniu na oglądanie mieszkania to świetne rozwiązanie nie tylko w przypadku zamieszkanych nieruchomości, ale również z uwagi na to, że potencjalny nabywca może dokładnie obejrzeć mieszkanie, zadać pytania obecnemu na pokazie agentowi oraz spotkać się z innymi oglądającymi, co może dać wrażenie dużej konkurencji i szybkiej sprzedaży mieszkania.

Jesteś zainteresowany sprzedażą
swojej nieruchomości?

Nie trać czasu,
zrobimy to za ciebie ;)

Administratorem danych jest Ratajczak Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-216) ul. Sobieskiego 32. Podanie danych jest dobrowolne. [ Więcej ]
Powyższe dane będą przetwarzane przez Ratajczak Nieruchomości sp. z o.o. w celu przekazania informacji o ofercie (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi to jest na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 216 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych, RODO). Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo do:przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych, sprostowania danych, ich trwałego usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych, wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania. a Administrator spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Wszelkie prośby należy kierować na adres siedziby administratora lub pocztą elektroniczną na adres: rodo@partnerzy.pl. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej podstronie: www.ratajczaknieruchomosci.pl/rodo