Oferta sprzedana | Liczba wyświetleń: 421

Dom na sprzedaż Kłodawa , Słoneczna - Przestronny dom piętrowy w Kłodawie | bez Pcc 2%

5 204 zł / m2

Cena : 1 249 000 zł

Cena 1 249 000 zł
Cena za m2 5 204 zł
Powierzchnia 240.00
Typ Budynku Wolnostojący
Rok budowy 2024
Liczba pokoi 5
Miejscowość Kłodawa
3

Dane Nieruchomości :

Informacje finansowe

Cena 1 249 000 zł
Cena za m25 204 zł
Powierzchnia240.00

Lokalizacja

MiastoKłodawa
Kod pocztowy83-054
Ulicaul. Słoneczna

Dane ogólne

Nr ofertyR-133119
Rok budowy2024
Forma własnościwłasność
Rynekwtórny
Stansurowy zamknięty

Media

Ogrzewaniegazowe

Dane techniczne

Typ budynkuWolnostojący
Powierzchnia użytkowa180.00
Powierzchnia działki1379.00
Ilość pokoi5
Ilość łazienek2
Wysokość sufitu265 cm
Materiał dachu79
TarasTak
ParkingTak
GarażTak
OgródTak

Opis Nieruchomości :

Na sprzedaż: przestronny dom piętrowy w Kłodawie k. Pruszcza Gdańskiego | 240 m² | Działka 1379 m²

Jeśli marzysz o wygodnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, ta oferta jest dla Ciebie!
Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony w malowniczej Kłodawie - zaledwie 9 km od Pruszcza Gdańskiego i 21 km od centrum Gdańska.

Podstawowe informacje:
  • Powierzchnia użytkowa: 180 m²
  • Powierzchnia całkowita: 240 m²
  • Powierzchnia działki: 1379 m²
  • Stan: surowy zamknięty (z rozprowadzonymi instalacjami i ogrzewaniem podłogowym)
  • Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja, światłowód
Dom został wybudowany z wysokiej jakości materiałów. Wewnątrz rozprowadzone zostały wszystkie instalacje, w tym ogrzewanie podłogowe oraz nowoczesny piec gazowy dwufunkcyjny firmy De Dietrich z zasobnikiem wody.

Rozkład pomieszczeń:
Parter:
  • Przestronny salon z wyjściem na zadaszony taras