Oferta sprzedana | Liczba wyświetleń: 348

Dom na sprzedaż Skarszewy , Dębowa - Duża połówka bliźniaka świetna lokalizacja

2 997 zł / m2

Cena : 559 000 zł

Cena 559 000 zł
Cena za m2 2 997 zł
Powierzchnia 186.50
Typ Budynku Bli\u017aniak
Rok budowy 1989
Liczba pokoi 5
Miejscowość Skarszewy
3

Dane Nieruchomości :

Informacje finansowe

Cena 559 000 zł
Cena za m22 997 zł
Powierzchnia186.50

Lokalizacja

MiastoSkarszewy
Kod pocztowy83-250
Ulicaul. Dębowa

Dane ogólne

Nr ofertyR-126697
Rok budowy1989
Forma własnościw\u0142asno\u015b\u0107
Stan wykończeniaTak
Rynekwtórny
Stando od\u015bwie\u017cenia

Media

Ogrzewaniegazowe

Dane techniczne

Typ budynkuBli\u017aniak
Powierzchnia użytkowa186.50
Powierzchnia działki428.00
Ilość pokoi5
Ilość łazienek2
Ilość sypialni3
WyposażoneTak
Wysokość sufitu265 cm
Materiał dachu325
BalkonTak
TarasTak
PiwnicaTak
GarażTak
OgródTak

Opis Nieruchomości :

DOM BLIŹNIAK na sprzedaż w świetnej lokalizacji.

Gwarancja bezpiecznej transakcji!

NIERUCHOMOŚĆ:

Na sprzedaż POŁOWA DUŻEGO BLIŹNIAKA o powierzchni użytkowej 186,5 m2 dodatkowo jest garaż o powierzchni 36 m2, co daje łącznie 223,5 m2. Nieruchomość zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy blisko lasu. Na całość składa się:

PIWNICA:
1. garaż,
2. pokój,
3. kotłownia,
4. pralnia,

PARTER:
1. salon z dużym tarasem,
2. kuchnia z zabudową,
3. toaleta,

PIĘTRO:
1. sypialnia z balkonem,
2. pokój z balkonem,
3. pokój z balkonem,
4. łazienka,

Dom położony jest na ogrodzonej działce o powierzchni ok.430 m2 z wjazdem na posesje. Brama garażu otwierana jest automatycznie. Nieruchomość jest w całości ocieplona, na dachu znajduję blachodachówka. Okna plastikowe. 
Wysokość pomieszczeń 265 cm.
Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego.