Oferta aktywna | Liczba wyświetleń: 211

Mieszkanie na sprzedaż Bolszewo , - 2 POK | WYSOKI STANDARD | UMEBLOWANE | BOLSZEWO

9 919 zł / m2

Cena : 379 000 zł

Cena 379 000 zł
Cena za m2 9 919 zł
Powierzchnia 38.21
Piętro 3
Liczba pokoi 2
Miejscowość Bolszewo
3

Dane Nieruchomości :

Informacje finansowe

Cena 379 000 zł
Cena za m29 919 zł
Powierzchnia38.21

Lokalizacja

MiastoBolszewo
Kod pocztowy84-239

Dane ogólne

Nr ofertyR-505851
Rok budowy2023

Typ budynkuBlok mieszkalny
Powierzchnia użytkowa38.21
Piętro3
Ilość pokoi2
Ilość łazienek1
WyposażoneTak
Wysokość sufitu255 cm
BalkonTak
ParkingTak

Opis Nieruchomości :

2-pokojowe mieszkanie na 3. piętrze z balkonem, w wysokim standardzie i w pełni wyposażone.

Zobacz mieszkanie bez wychodzenia z domu, skorzystaj z wirtualnego spaceru 360.
  • MIESZKANIE - ROZKŁAD
Mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,21 m² i wysokości 255 cm charakteryzuje się funkcjonalnym układem i ekspozycją północno-wschodniąw skład lokalu wchodzą :
  1. Salon z aneksem kuchennym (16,71 m²), w którym znajdziemy nowoczesną zabudowę z eleganckim oświetleniem LED.
  2. Sypialnia (11,90 m²) wyposażona jest w duże okno zapewniające naturalne światło.
  3. Przedpokój (5,44 m²) stanowi funkcjonalną komunikację z miejscem na przechowywanie.
  4. Nowoczesna łazienka (4,16 m²) posiada kabinę prysznicową oraz niezbędne wyposażenie.
  5. Dodatkowo balkon (5 m²) z widokiem na otwartą przestrzeń.
Istnieje możliwość dokupienia garażu na osobnej Księdze Wieczystej.
Cena regularna garażu wynosi 70 000 zł, natomiast przy zakupie wraz z mieszkaniem cena po rabacie to 60 000 zł.