Transakcje zakończone

Dom sprzedaż R-158940
Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej|bez Pcc 2%
950 000 zł 970 000 zł
Banino , ul.Pilotów
177.00 m2
5 pokoi
5 367 zł/m2
Sprzedane
Dom sprzedaż R-178927
Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej|bez Pcc 2%
970 000 zł
Banino
177.00 m2
5 pokoi
5 480 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-820589
4-pokojowe mieszkanie 68.80 m² – Rumia Janowo
589 000 zł
Rumia , ul.Gdańska
68.80 m2
4 pokoi
8 561 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-486717
Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie – Gdańsk Przeróbka
385 000 zł 419 000 zł
Gdańsk , ul.Przetoczna
42.07 m2
2 pokoi
9 151 zł/m2
Sprzedane
Komercyjny sprzedaż R-816219
Lokal usługowy o powierzchni 105 1 m² | Pogórze
1 299 000 zł
Pogórze
105.10 m2
12 360 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-243425
Mieszkanie w prestiżowej inwestycji Riverview
1 000 000 zł 1 049 000 zł
Gdańsk
47.10 m2
2 pokoi
21 231 zł/m2
Dom sprzedaż R-336196
Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej
750 000 zł 769 000 zł
Przodkowo
175.00 m2
5 pokoi
4 286 zł/m2
Sprzedane
Dom sprzedaż R-223096
Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej|bez Pcc 2%
954 000 zł
Banino
177.00 m2
5 pokoi
5 390 zł/m2
Sprzedane
Działka sprzedaż R-913470
Powierzchnia działek: 2069 m² - 3537 m² | Mpzp
539 000 zł 799 000 zł
Gdynia , ul.Kazimierza Małkowskiego
1336.00 m2
403 zł/m2
Sprzedane
Działka sprzedaż R-884120
Zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza
405 285 zł 448 120 zł
Gdynia , ul.Kazimierza Małkowskiego
659.00 m2
615 zł/m2
Sprzedane
Działka sprzedaż R-684301
Zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza
442 680 zł
Gdynia
651.00 m2
680 zł/m2
Działka sprzedaż R-790863
Idealne miejsce na Twój dom | Mpzp
749 000 zł 799 000 zł
Gdynia , ul.Kazimierza Małkowskiego
1949.00 m2
384 PLN/m2
Sprzedane
Działka sprzedaż R-563635
M/U31 - zabudowa mieszkaniowo-usługowa
2 500 000 zł 2 653 000 zł
Gdańsk
4423.00 m2
565 zł/m2
Sprzedane
Działka sprzedaż R-652849
Na sprzedaż 7 działek budowlanych w Gdyni | mpzp
330 000 zł 539 000 zł
Gdynia , ul.Kazimierza Małkowskiego
767.00 m2
430 zł/m2
Dom sprzedaż R-995027
Nowoczesny dom z dużą działką blisko Gdańska
1 048 000 zł
Kaczki
160.80 m2
4 pokoi
6 517 zł/m2
Sprzedane
Dom sprzedaż R-157164
Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | Banino
919 000 zł 929 000 zł
Banino , ul.Pilotów
177.00 m2
5 pokoi
5 192 zł/m2
Dom sprzedaż R-174635
Dom wolnostojący Gdynia Grabówek
2 299 000 zł
Gdynia , ul.Stanisława Wąsowicza
250.00 m2
10 pokoi
9 196 zł/m2
Działka sprzedaż R-974503
Na sprzedaż 8 działek budowlanych w Gdyni | mpzp
329 000 zł
Gdynia , ul.Kazimierza Małkowskiego
779.00 m2
422 zł/m2
Działka sprzedaż R-764828
Na sprzedaż 8 działek budowlanych w Gdyni | mpzp
329 000 zł 539 000 zł
Gdynia , ul.Kazimierza Małkowskiego
767.00 m2
429 zł/m2
Sprzedane
Działka sprzedaż R-505087
Działka przemysłowa / inwestycyjna 2650 m²
980 000 zł
Chwaszczyno , ul.Tuchomska
2650.00 m2
370 zł/m2
Ratajczak Nieruchomości