Sprzedane
Działka sprzedaż R-787456
Działka przemysłowa / inwestycyjna 7407 m²
1 999 000 zł
Chwaszczyno , ul.Tuchomska
7407.00 m2
270 zł/m2
Działka sprzedaż R-209391
Na sprzedaż 10 działek budowlanych w Gdyni | mpzp
339 000 zł 329 000 zł
Gdynia , ul.Kazimierza Małkowskiego
833.00 m2
407 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-570939219
3-pokojowe mieszkanie w Gdańskim Śródmieściu
699 000 zł
Gdańsk
52.80 m2
3 pokoi
13 239 zł/m2
Działka sprzedaż R-110612
Na sprzedaż 12 działek budowlanych w Gdyni | mpzp
349 000 zł 309 000 zł
Gdynia , ul.Kazimierza Małkowskiego
874.00 m2
399 zł/m2
Działka sprzedaż R-972047
Na sprzedaż 13 działek budowlanych w Gdyni | mpzp
289 000 zł
Gdynia , ul.Kazimierza Małkowskiego
765.00 m2
378 zł/m2
Działka sprzedaż R-874256
Na sprzedaż 13 działek budowlanych w Gdyni | mpzp
289 000 zł
Gdynia , ul.Kazimierza Małkowskiego
767.00 m2
377 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-102085
Luksusowy Apartament w Pasie Nadmorskim
1 779 000 zł
Gdańsk
85.14 m2
3 pokoi
20 895 zł/m2
Działka sprzedaż R-324958
Na sprzedaż 15 działek budowlanych w Gdyni | MPZP
329 000 zł 289 000 zł
Gdynia , ul.Kazimierza Małkowskiego
822.00 m2
400 zł/m2
Działka sprzedaż R-513359
Na sprzedaż 16 działek budowlanych w Gdyni | MPZP
320 000 zł 289 000 zł
Gdynia , ul.Kazimierza Małkowskiego
822.00 m2
389 zł/m2
Działka sprzedaż R-251588
Na sprzedaż 13 działek budowlanych w Gdyni | MPZP
320 000 zł
Gdynia , ul.Kazimierza Małkowskiego
817.00 m2
392 zł/m2
Działka sprzedaż R-460934
Idealne pod osiedle domów jednorodzinnych | mpzp
339 000 zł
Gdynia , ul.Kazimierza Małkowskiego
822.00 m2
412 zł/m2
Sprzedane
Dom sprzedaż R-790864
Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej|bez Pcc 2%
920 000 zł 929 000 zł
Banino , ul.Pilotów
177.00 m2
5 pokoi
5 198 zł/m2
Dom sprzedaż R-480145
Nowoczesny dom | 131 m² | 4 sypialnie | bez Pcc 2%
1 189 000 zł
Gdańsk , ul.Żukowska
131.00 m2
5 pokoi
9 076 PLN/m2
Mieszkanie sprzedaż R-354204
Spokojna okolica | 4 pokoje | 2 prywatne miejsca
755 000 zł 765 000 zł
Banino , ul.Dąbrowa
76.81 m2
4 pokoi
9 829 zł/m2
Sprzedane
Działka sprzedaż R-986401
Działka budowlana 949 m² | MPZP | Energia
147 000 zł
Kleszczewo
949.00 m2
155 zł/m2
Działka sprzedaż R-192592
DZIAŁKA 743 m² | DZIAŁKA BUDOWLANA | MPZP
420 000 zł
Gdańsk , ul.Chełmińska
743.00 m2
565 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-419987
MIESZKANIE W PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI | REZERWACJA
890 000 zł 895 000 zł
Gdynia , ul.Jana Matejki
56.00 m2
3 pokoi
15 893 zł/m2
Dom sprzedaż R-650497
Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej|bez Pcc 2%
1 299 000 zł
Gdańsk
151.00 m2
4 pokoi
8 603 PLN/m2
Dom sprzedaż R-133119
Przestronny dom piętrowy w Kłodawie | bez Pcc 2%
1 249 000 zł
Kłodawa , ul.Słoneczna
240.00 m2
5 pokoi
5 204 PLN/m2
Sprzedane
Działka sprzedaż R-675869
Atrakcyjna działka budowlana | 1057 m² | MPZP
99 000 zł
Trzcińsk , ul.Alfonsa Heldt
1057.00 m2
94 zł/m2
Ratajczak Nieruchomości