Transakcje zakończone

Mieszkanie sprzedaż R-523347
NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI: PLAŻA TRAMWAJ GŁÓWNE MIASTO
400 000 zł 399 000 zł
Gdańsk , ul.Dworska
25.60 m2
2 pokoi
15 625 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-640514
5 POKOI | 2 POZIOMY | BALKON 11m²
1 250 000 zł 1 268 000 zł
Gdańsk , ul.Łańcucka
114.48 m2
5 pokoi
10 919 zł/m2
Dom sprzedaż R-299227
NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ
835 000 zł 849 000 zł
Banino
177.00 m2
5 pokoi
4 718 zł/m2
Działka sprzedaż R-743462
DZIAŁKA W MALOWNICZEJ OKOLICY
825 000 zł 899 000 zł
Gdańsk , ul.Internetowa
2000.00 m2
413 zł/m2
Sprzedane
Działka sprzedaż R-926053
Idealne miejsce na twój dom lub inwestycję!
229 000 zł 230 000 zł
Nowy Tuchom
1005.00 m2
228 zł/m2
Sprzedane
Działka sprzedaż R-430310
ZABUDOWA JEDNORODZINNA LUB BLIŻNIACZA | MPZP
412 000 zł 439 000 zł
Banino , ul.Koralowa
1106.00 m2
373 zł/m2
Działka sprzedaż R-847961
Gotowa pod budowę | Doskonała inwestycja
730 000 zł 770 000 zł
Gdańsk , ul.Feliksa Muzyka
1584.00 m2
461 zł/m2
Sprzedane
Działka sprzedaż R-923892
Atrakcyjna Działka 505 m2 | Blisko Plaża | MPZP
475 000 zł 499 000 zł
Gdańsk , ul.Uzdrowiskowa
505.00 m2
941 zł/m2
Sprzedane
Działka sprzedaż R-453281
Działka budowlana 567 m² | Tylko 4 km od centrum!
579 000 zł
Gdańsk , ul.Gęsia
567.00 m2
1 021 zł/m2
Działka sprzedaż R-771565
Atrakcyjna działka 2000 m2 w Gdańsk-Klukowo
800 000 zł
Gdańsk , ul.Internetowa
2000.00 m2
400 zł/m2
Sprzedane
Mieszkanie sprzedaż R-462311
Nowy Apartament w Gdańsku Przymorzu!
850 000 zł
Gdańsk
44.72 m2
2 pokoi
19 007 zł/m2
Ratajczak Nieruchomości