Oferta aktywna | Liczba wyświetleń: 530

Dom na sprzedaż Rzepiska , - Niezwykły dom z nowoczesną technologią - Rzepiska

5 662 zł / m2

Cena : 1 189 000 zł 1 190 000 zł

Cena 1 189 000 zł 1 190 000 zł
Cena za m2 5 662 zł
Powierzchnia 210.00
Typ Budynku Wolnostoj\u0105cy
Rok budowy 1996
Liczba pokoi 6
Miejscowość Rzepiska
3

Dane Nieruchomości :

Informacje finansowe

Cena 1 189 000 zł 1 190 000 zł
Cena za m25 662 zł
Powierzchnia210.00

Lokalizacja

MiastoRzepiska
Kod pocztowy83-322

Dane ogólne

Nr ofertyR-573464
Rok budowy1996
Forma własnościw\u0142asno\u015b\u0107
Stan wykończeniaTak
Rynekwtórny
Stanbardzo dobry

Media

Ogrzewaniepompa ciep\u0142a

Dane techniczne

Typ budynkuWolnostoj\u0105cy
Powierzchnia użytkowa210.00
Powierzchnia działki5497.00
Ilość pokoi6
Ilość łazienek2
WyposażoneTak
Wysokość sufitu240 cm
Materiał dachu75
PiwnicaTak
GarażTak
OgródTak

Opis Nieruchomości :

DOM W RZEPISKACH - WYPOSAŻENIE W CENIE, GRUNTOWA POMPA CIEPŁA, KLIMATYZACJA I GARAŻ 160m²
Szukasz nieruchomości, która jest niemal samowystarczalna, nowoczesna i oferuje przestrzeń, jakiej próżno szukać na rynku? Ta nieruchomość w miejscowości Rzepiska (gm. Stężyce) to inwestycja w komfort, technologię i niezależność, to po prostu techniczny majstersztyk na ogromnej działce.

UKŁAD POMIESZCZEŃ - PRZESTRZEŃ I MOŻLIWOŚCI:
Dom o powierzchni 210m² (plus piwnica 36m²) charakteryzuje się przemyślanym i elastycznym układem:

Łącznie 6 pokoi i 2 łazienki (jedna na piętrze do własnego wykończenia). Dwa duże, jasne korytarze oraz osobna klatka schodowa zapewniają swobodę ruchu.

DWA SALONY:
1. Na dole: Nowoczesny, otwarty salon połączony z kuchnią i jadalnią (powstały z połączenia pokoi, niegdyś osobny pokój).
2. Na górze: Drugi, przestronny salon (częściowo do wykończenia), idealny na strefę wypoczynkową lub pokój gier.