Biuro nieruchomości Gdańsk Osowa

Sprzedaż i kupno nieruchomości w Gdańsk Osowa – mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe

Jako biuro nieruchomości Gdańsk Osowa oferujemy profesjonalne pośrednictwo w sprzedaży, zakupie oraz wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych na terenie Gdańsk Osowa i okolic. Powierz nam sprzedaż swojej nieruchomości – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zobacz aktualne oferty

Oferty nieruchomości w Gdańsk Osowa

Oferta nieruchomości w Gdańsk Osowa

10 ofert
Sortuj wg.
  • najnowszych
  • najstarszych
  • cena od najwyższej
  • cena od najniższej
  • powierzchnia od największej
  • powierzchnia od najmniejszej
Mieszkanie sprzedaż R-123341
Sopot Górny – Perspektywiczne 2 pokoje
655 000 zł
Sopot , ul.23 Marca
47.00 m2
2 pokoi
13 936 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-739442
3-stronne jasne mieszkanie - Osowa Gdańsk
770 000 zł 790 000 zł
Gdańsk , ul.Eurydyki
65.60 m2
3 pokoi
11 738 zł/m2
Dom sprzedaż R-706124
Przestronny dom z potencjałem na 3 mieszkania!
2 590 000 zł
Gdańsk , ul.Gnieźnieńska
313.62 m2
6 pokoi
8 258 zł/m2
Działka sprzedaż R-226512
Rzadka okazja! Duża budowlana działka w Gdańsku
1 300 000 zł
Gdańsk , ul.Radiowa
1501.00 m2
866 zł/m2
Działka sprzedaż R-891107
Piękna działka z ogrodem w okolicy lotniska
1 260 000 zł 1 400 000 zł
Gdańsk , ul.Telewizyjna
2006.00 m2
628 zł/m2
Działka sprzedaż R-600823
Uzbrojona działka inwestycyjna P/U 3004 m² przy S6
1 420 000 zł
Chwaszczyno
3004.00 m2
473 zł/m2
Działka sprzedaż R-578152
Działka usługowa Gdańsk Osowa/ul Wenus/Sprzedaż
1 200 000 zł
Gdańsk , ul.Wenus
2038.00 m2
589 zł/m2
Działka sprzedaż R-738452
Doskonała pod dom dwulokalowy | Mpzp
710 000 zł
Chwaszczyno
1299.00 m2
547 zł/m2
Działka sprzedaż R-989476
Działka mieszkaniowo-usługowa | Mpzp
1 165 000 zł
Gdańsk
2130.00 m2
547 zł/m2
Działka sprzedaż R-932113
Duża działka mieszkaniowo-usługowa | Mpzp
1 140 000 zł
Gdańsk
2858.00 m2
399 zł/m2

Oferta mieszkań na sprzedaż w Gdańsk Osowa

2 ofert
Sortuj wg.
  • najnowszych
  • najstarszych
  • cena od najwyższej
  • cena od najniższej
  • powierzchnia od największej
  • powierzchnia od najmniejszej
Mieszkanie sprzedaż R-123341
Sopot Górny – Perspektywiczne 2 pokoje
655 000 zł
Sopot , ul.23 Marca
47.00 m2
2 pokoi
13 936 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-739442
3-stronne jasne mieszkanie - Osowa Gdańsk
770 000 zł 790 000 zł
Gdańsk , ul.Eurydyki
65.60 m2
3 pokoi
11 738 zł/m2

Dlaczego warto w Gdańsk Osowa kupić wynająć mieszkanie?

Gdańsk Osowa to niewątpliwie największa dzielnica pod względem nieruchomości w Gdańsku. Jest wiele osób decyduje się na kupno apartamentów oraz mieszkań lub wynajem w Gdańsku Osowa. Mieszkania te to zwykle nieruchomość o podwyższonym standardzie, ale nie zabraknie też starszych mieszkań do remontu. Osoby szukające mieszkań na sprzedaż w Gdańsku Osowa znajdą tu mieszkania używane jak i takie prosto od dewelopera. Gdańsk Osowa to miejsce, w którym czas się nie zatrzymał. To miasto, które tętni życiem i wciąż się rozwija. Nie dziwi zatem, że przyciąga do siebie coraz więcej młodych osób. Tutaj miasto pozostawia im w zasięgu ręki wiele udogodnień. Miasto świetnie skomunikowane za sprawą komunikacji miejskiej. Między innymi od tych udogodnień zależy cena mieszkania w Gdańsku Osowa, które są zazwyczaj dosyć drogie. Mieszkanie w Gdańsku Osowa może być idealną inwestycją pod wynajem. Jako, że w dzisiejszych czasach nie każdego stać na kredyt popyt na mieszkania na wynajem w Gdańsku Osowa wciąż rośnie, więc i ze znalezieniem najemcy nie powinno być problemu.

Oferty sprzedaży mieszkań Gdańsk Osowa w/g ulicy:

Oferta domów na sprzedaż w Gdańsk Osowa

1 ofert
Sortuj wg.
  • najnowszych
  • najstarszych
  • cena od najwyższej
  • cena od najniższej
  • powierzchnia od największej
  • powierzchnia od najmniejszej
Dom sprzedaż R-706124
Przestronny dom z potencjałem na 3 mieszkania!
2 590 000 zł
Gdańsk , ul.Gnieźnieńska
313.62 m2
6 pokoi
8 258 zł/m2

Dlaczego warto w Gdańsk Osowa kupić wynająć dom?

Ilość dostępnych domów w Gdańsku Osowa jest całkiem duża dzięki czemu jest w czym wybierać. Do Gdańska Osowa przyjeżdzają przeważnie młodzi ludzie z różnych stron polski. Gdańsk jest stolicą województwa pomorskiego i od wielu lat nosi miano jednego z najlepiej i najprężniej rozwijającego się miasta w Polsce pod względem nieruchomości. Dzięki temu domy w Gdańsku Osowa cieszą się ogromną popularnością. Kto choć raz marzył o domu z widokiem na morze z pewnością przeglądał oferty domów na sprzedaż w Gdańsku Osowa, bowiem i takich tutaj nie brakuje. Ostatnio dużą popularnością cieszą się domy szeregowe z uwagi na ich niższą cenę i metraże, ale nie braknie tu również urokliwych domów wolnostojących w eleganckim stylu. Gdańsk Osowa to miejsce dla ludzi młodych, chcących rozwijać swoje pasje, realizować marzenia, ale przede wszystkim korzystać z możliwości jakie daje im miasto. Przejrzyj nasze ogłoszenia w zakładce domy na sprzedaż Gdańsk i zamieszkaj w nowoczesnej części Polski jaką jest dzielnica Gdańsk Osowa.

Oferty sprzedaży domów Gdańsk Osowa w/g ulicy:

Oferta działek na sprzedaż w Gdańsk Osowa

7 ofert
Sortuj wg.
  • najnowszych
  • najstarszych
  • cena od najwyższej
  • cena od najniższej
  • powierzchnia od największej
  • powierzchnia od najmniejszej
Działka sprzedaż R-226512
Rzadka okazja! Duża budowlana działka w Gdańsku
1 300 000 zł
Gdańsk , ul.Radiowa
1501.00 m2
866 zł/m2
Działka sprzedaż R-891107
Piękna działka z ogrodem w okolicy lotniska
1 260 000 zł 1 400 000 zł
Gdańsk , ul.Telewizyjna
2006.00 m2
628 zł/m2
Działka sprzedaż R-600823
Uzbrojona działka inwestycyjna P/U 3004 m² przy S6
1 420 000 zł
Chwaszczyno
3004.00 m2
473 zł/m2
Działka sprzedaż R-578152
Działka usługowa Gdańsk Osowa/ul Wenus/Sprzedaż
1 200 000 zł
Gdańsk , ul.Wenus
2038.00 m2
589 zł/m2
Działka sprzedaż R-738452
Doskonała pod dom dwulokalowy | Mpzp
710 000 zł
Chwaszczyno
1299.00 m2
547 zł/m2
Działka sprzedaż R-989476
Działka mieszkaniowo-usługowa | Mpzp
1 165 000 zł
Gdańsk
2130.00 m2
547 zł/m2
Działka sprzedaż R-932113
Duża działka mieszkaniowo-usługowa | Mpzp
1 140 000 zł
Gdańsk
2858.00 m2
399 zł/m2

Dlaczego warto w Gdańsk Osowa kupić działkę?

Działki budowlane w Gdańsku Osowa z pewnością do najtańszych nie należą. Ceny należą do najwyższych w północnej części Polski. Najatrakcyjniejszymi działkami, a zarazem najszybciej znikającymi z ogłoszeń są działki w centrum miasta Gdańska dzielnicy Osowa, szczególnie te w pasie nadmorskim. Sa niezwykle urokliwe z uwagi na ich położenie. Działka w Gdańsku Osowa poza lokatą naszego kapitału będzie również świetną inwestycją w przyszłość bowiem działki w tym miejscu nigdy nie tracą na swojej wartości, a wręcz przeciwnie - nieruchomości tego typu zwykle drożeją. Aktualnie liczba mieszkańców Gdańska sięga prawie pół miliona co daje mu 6 miejsce w Polsce pod względem liczby ludności. Ta liczba tylko potwierdza jak dużo osób zdecydowało się na zakup działki w Gdańsku Osowa.

Oferty sprzedaży działek Gdańsk Osowa w/g ulicy:

Oferta lokali użytkowych na sprzedaż / wynajem w Gdańsk Osowa

0 ofert
Sortuj wg.
  • najnowszych
  • najstarszych
  • cena od najwyższej
  • cena od najniższej
  • powierzchnia od największej
  • powierzchnia od najmniejszej
Brak aktualnych lokali użytkowych w Gdańsk Osowa. Skontaktuj się z nami – znajdziemy ofertę dla Ciebie.

Dlaczego warto w Gdańsk Osowa kupić lub wynająć lokal użytkowy?

Gdańsk według Głównego Urzędu Statystycznego zajmuje 6 miejsce w Polsce pod względem liczby mieszkańców z liczbą prawie 500 tysięcy, a siódme pod względem powierzchni - 263,44 km2 w Gdańsku panuje bowiem odwrotny trend do wieku wyludniających się polskich miast. To miasto stale rozwijające się pod każdym względem więc zatrzymuje u siebie tysiące ludzi. W Gdańsku Osowa oprócz mieszkań i domów pod względem nieruchomości królują również lokale użytkowe/ komercyjne. Wiele ludzi wiąże swoją przyszłość biznesową właśnie z tym miastem. Znalezienie lokalu na sprzedaż lub wynajem w Gdańsku Osowa jeszcze nigdy nie było takie proste, bowiem deweloperzy biorąc pod uwagę nieustający napływ nowych mieszkańców budują kolejne lokale na sprzedaż w Gdańsku. U nas tylko aktualne oferty sprzedaży lokali użytkowych Gdańsk Osowa, z rynku pierwotnego oraz wtórnego. Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami.