Biuro nieruchomości Gdańsk Wrzeszcz

Sprzedaż i kupno nieruchomości w Gdańsku Wrzeszczu – mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe

Jako biuro nieruchomości Gdańsk Wrzeszcz oferujemy profesjonalne pośrednictwo w sprzedaży, zakupie oraz wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych na terenie Gdańsku Wrzeszczu i okolic. Powierz nam sprzedaż swojej nieruchomości – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zobacz aktualne oferty

Oferty nieruchomości w Gdańsku Wrzeszczu

Oferta nieruchomości w Gdańsku Wrzeszczu

16 ofert
Sortuj wg.
  • najnowszych
  • najstarszych
  • cena od najwyższej
  • cena od najniższej
  • powierzchnia od największej
  • powierzchnia od najmniejszej
Mieszkanie sprzedaż R-119288
Kawalerka z osobną kuchnią i widokiem na morze
475 000 zł
Gdańsk , ul.Sztormowa
30.90 m2
1 pokoi
15 372 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-913739
Słoneczne 2 pokoje po gen. remoncie we Wrzeszczu.
629 000 zł
Gdańsk , ul.Aleja Grunwaldzka
44.53 m2
2 pokoi
14 125 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-456756
Widokowe mieszkanie 3-pokojowe - Przymorze Wielkie
570 000 zł
Gdańsk , ul.Rzeczypospolitej
38.00 m2
3 pokoi
15 000 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-447750
Wyjątkowe i komfortowe mieszkanie we Wrzeszczu
890 000 zł
Gdańsk , ul.Stanisława Wyspiańskiego
63.74 m2
3 pokoi
13 963 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-915525
Przytulne 30 9m² przy ul. Sztormowej – wejdź i zam
540 000 zł
Gdańsk , ul.Sztormowa
30.90 m2
1 pokoi
17 476 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-630796
NOWA CENA! Zamieszkaj w Sercu Gdańska
894 000 zł
Gdańsk , ul.Ogarna
48.50 m2
2 pokoi
18 433 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-245174
2w1 Nowoczesne luksusowe apartamenty -Śródmieście
2 150 000 zł 2 200 000 zł
Gdańsk , ul.Sienna Grobla
77.95 m2
4 pokoi
27 582 zł/m2
Mieszkanie wynajem R-337364
Na wynajem 2-pok – Garnizon Gdańsk Wrzeszcz TOP
3 700 zł 3 800 zł
Gdańsk , ul.Bolesława Leśmiana
47.04 m2
2 pokoi
79 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-820252
Mieszkanie 2 pokoje z loggią/gotowe i nowoczesne
720 000 zł
Gdańsk , ul.Franciszka Rakoczego
40.00 m2
2 pokoi
18 000 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-355268
Wyjątkowy lokal w Dzielnicy Strzyża
1 549 000 zł
Gdańsk , ul.Bernarda Chrzanowskiego
84.41 m2
5 pokoi
18 351 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-124338
Wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdańskiej Oliwy!
840 000 zł
Gdańsk , ul.Grunwaldzka
64.00 m2
5 pokoi
13 125 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-798981
Wyjątkowe Mieszkanie | Młyny Gdańskie | BEZ PCC!!!
919 000 zł 930 000 zł
Gdańsk , ul.Jacka Malczewskiego
53.00 m2
2 pokoi
17 340 zł/m2
Dom wynajem R-568020
Idealny na Siedzibę Firmy Kancelarię lub Klinikę
15 000 zł
Gdańsk , ul.Arenda Dickmana
314.57 m2
10 pokoi
48 zł/m2
Dom wynajem R-387450
Dom 240 m² na Cele Biurowe lub Rezydencjalne
15 000 zł
Gdańsk
240.00 m2
5 pokoi
63 zł/m2
Dom sprzedaż R-231818
Dom w zabudowie bliźniaczej GDAŃSK
1 490 000 zł
Gdańsk
148.55 m2
6 pokoi
10 030 zł/m2
Działka sprzedaż R-478843
Działka inwestycyjna 1900 m² | Mpzp M/U31
1 900 000 zł
Gdańsk
1900.00 m2
1 000 zł/m2

Oferta mieszkań na sprzedaż w Gdańsku Wrzeszczu

12 ofert
Sortuj wg.
  • najnowszych
  • najstarszych
  • cena od najwyższej
  • cena od najniższej
  • powierzchnia od największej
  • powierzchnia od najmniejszej
Mieszkanie sprzedaż R-119288
Kawalerka z osobną kuchnią i widokiem na morze
475 000 zł
Gdańsk , ul.Sztormowa
30.90 m2
1 pokoi
15 372 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-913739
Słoneczne 2 pokoje po gen. remoncie we Wrzeszczu.
629 000 zł
Gdańsk , ul.Aleja Grunwaldzka
44.53 m2
2 pokoi
14 125 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-456756
Widokowe mieszkanie 3-pokojowe - Przymorze Wielkie
570 000 zł
Gdańsk , ul.Rzeczypospolitej
38.00 m2
3 pokoi
15 000 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-447750
Wyjątkowe i komfortowe mieszkanie we Wrzeszczu
890 000 zł
Gdańsk , ul.Stanisława Wyspiańskiego
63.74 m2
3 pokoi
13 963 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-915525
Przytulne 30 9m² przy ul. Sztormowej – wejdź i zam
540 000 zł
Gdańsk , ul.Sztormowa
30.90 m2
1 pokoi
17 476 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-630796
NOWA CENA! Zamieszkaj w Sercu Gdańska
894 000 zł
Gdańsk , ul.Ogarna
48.50 m2
2 pokoi
18 433 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-245174
2w1 Nowoczesne luksusowe apartamenty -Śródmieście
2 150 000 zł 2 200 000 zł
Gdańsk , ul.Sienna Grobla
77.95 m2
4 pokoi
27 582 zł/m2
Mieszkanie wynajem R-337364
Na wynajem 2-pok – Garnizon Gdańsk Wrzeszcz TOP
3 700 zł 3 800 zł
Gdańsk , ul.Bolesława Leśmiana
47.04 m2
2 pokoi
79 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-820252
Mieszkanie 2 pokoje z loggią/gotowe i nowoczesne
720 000 zł
Gdańsk , ul.Franciszka Rakoczego
40.00 m2
2 pokoi
18 000 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-355268
Wyjątkowy lokal w Dzielnicy Strzyża
1 549 000 zł
Gdańsk , ul.Bernarda Chrzanowskiego
84.41 m2
5 pokoi
18 351 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-124338
Wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdańskiej Oliwy!
840 000 zł
Gdańsk , ul.Grunwaldzka
64.00 m2
5 pokoi
13 125 zł/m2
Mieszkanie sprzedaż R-798981
Wyjątkowe Mieszkanie | Młyny Gdańskie | BEZ PCC!!!
919 000 zł 930 000 zł
Gdańsk , ul.Jacka Malczewskiego
53.00 m2
2 pokoi
17 340 zł/m2

Dlaczego warto w Gdańsku Wrzeszczu kupić wynająć mieszkanie?

Gdańsk Wrzeszcz to niewątpliwie największa dzielnica pod względem nieruchomości w Gdańsku. Jest wiele osób decyduje się na kupno apartamentów oraz mieszkań lub wynajem w Gdańsku Wrzeszczu. Mieszkania te to zwykle nieruchomość o podwyższonym standardzie, ale nie zabraknie też starszych mieszkań do remontu. Osoby szukające mieszkań na sprzedaż w Gdańsku Wrzeszcz znajdą tu mieszkania używane jak i takie prosto od dewelopera. Gdańsk Wrzeszcz to miejsce, w którym czas się nie zatrzymał. To miasto, które tętni życiem i wciąż się rozwija. Nie dziwi zatem, że przyciąga do siebie coraz więcej młodych osób. Tutaj miasto pozostawia im w zasięgu ręki wiele udogodnień. Miasto świetnie skomunikowane za sprawą komunikacji miejskiej. Między innymi od tych udogodnień zależy cena mieszkania w Gdańsku Wrzeszczu, które są zazwyczaj dosyć drogie. Mieszkanie w Gdańsku Wrzeszczu może być idealną inwestycją pod wynajem. Jako, że w dzisiejszych czasach nie każdego stać na kredyt popyt na mieszkania na wynajem w Gdańsku Wrzeszcz wciąż rośnie, więc i ze znalezieniem najemcy nie powinno być problemu.

Oferty sprzedaży mieszkań Gdańsk Wrzeszcz w/g ulicy:

Oferta domów na sprzedaż w Gdańsku Wrzeszczu

3 ofert
Sortuj wg.
  • najnowszych
  • najstarszych
  • cena od najwyższej
  • cena od najniższej
  • powierzchnia od największej
  • powierzchnia od najmniejszej
Dom wynajem R-568020
Idealny na Siedzibę Firmy Kancelarię lub Klinikę
15 000 zł
Gdańsk , ul.Arenda Dickmana
314.57 m2
10 pokoi
48 zł/m2
Dom wynajem R-387450
Dom 240 m² na Cele Biurowe lub Rezydencjalne
15 000 zł
Gdańsk
240.00 m2
5 pokoi
63 zł/m2
Dom sprzedaż R-231818
Dom w zabudowie bliźniaczej GDAŃSK
1 490 000 zł
Gdańsk
148.55 m2
6 pokoi
10 030 zł/m2

Dlaczego warto w Gdańsku Wrzeszczu kupić wynająć dom?

Ilość dostępnych domów w Gdańsku Wrzeszcz jest całkiem duża dzięki czemu jest w czym wybierać. Do Gdańska Wrzeszcz przyjeżdzają przeważnie młodzi ludzie z różnych stron polski. Gdańsk jest stolicą województwa pomorskiego i od wielu lat nosi miano jednego z najlepiej i najprężniej rozwijającego się miasta w Polsce pod względem nieruchomości. Dzięki temu domy w Gdańsku Wrzeszczu cieszą się ogromną popularnością. Kto choć raz marzył o domu z widokiem na morze z pewnością przeglądał oferty domów na sprzedaż w Gdańsku Wrzeszcz, bowiem i takich tutaj nie brakuje. Ostatnio dużą popularnością cieszą się domy szeregowe z uwagi na ich niższą cenę i metraże, ale nie braknie tu również urokliwych domów wolnostojących w eleganckim stylu. Gdańsk Wrzeszcz to miejsce dla ludzi młodych, chcących rozwijać swoje pasje, realizować marzenia, ale przede wszystkim korzystać z możliwości jakie daje im miasto. Przejrzyj nasze ogłoszenia w zakładce domy na sprzedaż Gdańsk i zamieszkaj w nowoczesnej części Polski jaką jest dzielnica Gdańsk Wrzeszcz.

Oferty sprzedaży domów Gdańsk Wrzeszcz w/g ulicy:

Oferta działek na sprzedaż w Gdańsku Wrzeszczu

1 ofert
Sortuj wg.
  • najnowszych
  • najstarszych
  • cena od najwyższej
  • cena od najniższej
  • powierzchnia od największej
  • powierzchnia od najmniejszej
Działka sprzedaż R-478843
Działka inwestycyjna 1900 m² | Mpzp M/U31
1 900 000 zł
Gdańsk
1900.00 m2
1 000 zł/m2

Dlaczego warto w Gdańsku Wrzeszczu kupić działkę?

Działki budowlane w Gdańsku Wrzeszcz z pewnością do najtańszych nie należą. Ceny należą do najwyższych w północnej części Polski. Najatrakcyjniejszymi działkami, a zarazem najszybciej znikającymi z ogłoszeń są działki w centrum miasta Gdańska dzielnicy Wrzeszcz, szczególnie te w pasie nadmorskim. Sa niezwykle urokliwe z uwagi na ich położenie. Działka w Gdańsku Wrzeszczu poza lokatą naszego kapitału będzie również świetną inwestycją w przyszłość bowiem działki w tym miejscu nigdy nie tracą na swojej wartości, a wręcz przeciwnie - nieruchomości tego typu zwykle drożeją. Aktualnie liczba mieszkańców Gdańska sięga prawie pół miliona co daje mu 6 miejsce w Polsce pod względem liczby ludności. Ta liczba tylko potwierdza jak dużo osób zdecydowało się na zakup działki w Gdańsku.

Oferty sprzedaży działek Gdańsk Wrzeszcz w/g ulicy:

Oferta lokali użytkowych na sprzedaż / wynajem w Gdańsku Wrzeszczu

0 ofert
Sortuj wg.
  • najnowszych
  • najstarszych
  • cena od najwyższej
  • cena od najniższej
  • powierzchnia od największej
  • powierzchnia od najmniejszej
Brak aktualnych lokali użytkowych w Gdańsku Wrzeszczu. Skontaktuj się z nami – znajdziemy ofertę dla Ciebie.

Dlaczego warto w Gdańsku Wrzeszczu kupić lub wynająć lokal użytkowy?

Gdańsk według Głównego Urzędu Statystycznego zajmuje 6 miejsce w Polsce pod względem liczby mieszkańców z liczbą prawie 500 tysięcy, a siódme pod względem powierzchni - 263,44 km2 w Gdańsku panuje bowiem odwrotny trend do wieku wyludniających się polskich miast. To miasto stale rozwijające się pod każdym względem więc zatrzymuje u siebie tysiące ludzi. W Gdańsku oprócz mieszkań i domów pod względem nieruchomości królują również lokale użytkowe/ komercyjne. Wiele ludzi wiąże swoją przyszłość biznesową właśnie z tym miastem. Znalezienie lokalu na sprzedaż lub wynajem w Gdańsku Wrzeszcz jeszcze nigdy nie było takie proste, bowiem deweloperzy biorąc pod uwagę nieustający napływ nowych mieszkańców budują kolejne lokale na sprzedaż w Gdańsku. U nas tylko aktualne oferty sprzedaży lokali użytkowych Gdańsk, z rynku pierwotnego oraz wtórnego. Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami.