Oferta aktywna | Liczba wyświetleń: 252

Działka na sprzedaż Gdynia Pogórze, Szkolna - Najtańsze działki budowlane na Pogórzu!

1 000 zł / m2

Cena : 596 000 zł

Cena 596 000 zł
Cena za m2 1 000 zł
Powierzchnia 596.00
Rynek wtórny
Miejscowość Gdynia
3

Dane Nieruchomości :

Informacje finansowe

Cena 596 000 zł
Cena za m21 000 zł
Powierzchnia596.00

Lokalizacja

MiastoGdynia
Kod pocztowy81-198
DzielnicaPogórze
Ulicaul. Szkolna

Dane ogólne

Nr ofertyR-922357
Rynekwtórny
Staninny

Dane techniczne

Typ budynkudowolny

Opis Nieruchomości :

Dwie działki budowlane na Pogórzu 
Oferujemy na sprzedaż dwie świetnie zlokalizowane działki budowlane w Pogórzu, położone zaledwie 80 metrów od ulicy Szkolnej. Nieruchomości w sąsiedztwie luksusowego osiedla Ogrody Tesoro oraz Suchego Dworu, co stanowi gwarancję spokojnego sąsiedztwa.

Prestiżowa okolica w racjonalnym budżecie
To unikalna okazja, aby zamieszkać w prestiżowej części Pogórza bez konieczności przepłacania za niepotrzebne metry kwadratowe. W przeciwieństwie do dostępnych w okolicy rozległych parceli o powierzchniach rzędu kilku tysięcy metrów, oferowane działki mają optymalną wielkość. Pozwala to na wybudowanie komfortowego domu jednorodzinnego przy zachowaniu rozsądnej kwoty zakupu gruntu. Płacisz wyłącznie za przestrzeń, której realnie potrzebujesz do życia. Jeśli jednak Twoje plany zakładają większą posiadłość, obie działki można z powodzeniem scalić w jedną.

KLUCZOWE INFORMACJE:
  • Powierzchnia: 596 m² oraz 790 m² (możliwość zakupu osobno lub w całości).
  • Cena: 1000 zł/m².
MPZP:
  • Przeznaczenie terenów: Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.
  • Limit zabudowy: Dopuszcza się wyłącznie jeden budynek mieszkalny na działce.
  • Infrastruktura techniczna: Dopuszcza się lokalizowanie sieci i obiektów infrastruktury technicznej.
  • Wysokość budynków głównych: Maksymalnie 9 m.
  • Wysokość budynków towarzyszących: Maksymalnie 7 m.
  • Wskaźnik powierzchni zabudowy: Nie więcej niż 30%.
  • Powierzchnia biologicznie czynna: Nie mniej niż 40%.
  • Szerokość elewacji frontowej (budynki główne): Maksymalnie 25 m.
  • Szerokość elewacji frontowej (budynki towarzyszące): Maksymalnie 15 m.
  • Intensywność zabudowy: Minimalna 0,0, maksymalna 0,6.
  • nieprzekraczalne linie zabudowy: w odległości 6 m od linii rozgraniczających z terenami 25-KDD, 26-KDX, 27-KDD, 28-KDD i jak na rysunku planu,
MEDIA I UZBROJENIE:
  • Woda: znajduje się bezpośrednio w drodze dojazdowej do działek.
  • Prąd, gaz oraz kanalizacja: poprowadzone w głównej drodze (ul. Szkolna).
ATUTY LOKALIZACJI:
  • Szkoły i przedszkola: 5 minut pieszo do przedszkola i szkoły podstawowej.
  • Spokój i bezpieczeństwo: Kameralny charakter otoczenia zapewniony przez bliskość osiedla Tesoro.
  • Bliskość morza: Doskonały dostęp do nadmorskich terenów rekreacyjnych.
  • Pełna infrastruktura: Lokalizacja łączy zalety życia pod miastem z natychmiastowym dostępem do pełnego zaplecza edukacyjnego, handlowego i usługowego Pogórza, Kosakowa oraz Gdyni.
  • Komunikacja: Bliskość przystanków komunikacji miejskiej (200 m) gwarantuje wygodne i szybkie połączenie z całym Trójmiastem.